VISION OF ESCAFLOWNE
-> Manga & Anime

#1: VISION OF ESCAFLOWNE Autor: hitomi PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 10:25 pm
    ----
Mr. Green Vision of escaflowne to najlepsze anime jakie widziałam. To by było na tyle Uśmiech Czekam na komentarze. Narazie spadam. Papapa i buziaki Bardzo szczęśliwy

#2:  Autor: hitomi PisanieNadesłano: Sb grud 13, 2003 10:27 pm
    ----
jeśli ktoś zna stronkę która udostępnia serie Visions of Escaflowne jako download niech kliknie. Proszę!!! Uśmiech niezła ze mnie fanatyczka Uśmiech

#3:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 7:48 pm
    ----
Jak to ? jestes fanatyczka serii i jej nie masz ? Bardzo szczęśliwy

#4:  Autor: KarczmarzSkąd jesteś: Gliwice PisanieNadesłano: Pn grud 14, 2003 8:10 pm
    ----
Nikogo nie obrazajac, dla mnie VoE bylo troche nudne Rozsierdzony Musialem sie zmusic zeby obejrzec do konca. A rysownik zdecydowanie mial jakies kompleksy - wystarczy popatrzec na ich nosy Wykrzyknik

#5:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pn grud 15, 2003 2:05 am
    ----
ach te nosy. Gdyby Kleopatra miala krotszy nos .... Wesoły

#6: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb grud 20, 2003 3:47 am
    ----
imho OAV lepsze od serii Uśmiech tamta zbyt cukierkowa Drwiący
a OAV takie moze troche niektorych zdolowac ale dla mnie lepsze Bardzo szczęśliwy

#7: eee tam Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Pn grud 21, 2003 8:15 pm
    ----
VoE bylo średnie ...
nic wielkiego, schemat : mechy, kobietokoty, bohater - bohaterka.
kreska ... powiedzmy "nietypowa"
a fabuła tez niezbyt ciekawa ...
radzilbym zaliczyc cos ambitniejszego
pozdr, Bebop fan :]

#8:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn stycz 04, 2004 2:11 pm
    ----
E tam Bebop.
Bebop faktycznie jest bardzo sympatyczny, i moze i ambitniejszy, ale większosc fanow zawdzięcza muzyce.
Ja VoE bardzo lubie.. Tam mile jest chociazby to, ze leci w polisz version.
Tyle, że te nosy...;)

#9:  Autor: hitomi PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2004 5:23 pm
    ----
Ja tam uwielbiam VoE te nosy nadają nawet temu anime pewien niepowtarzalny charakter Uśmiech Wcale mi nie przeszkadza że jest cukierkowe, słodziutkie czy coś Uśmiech Może dlatego że jestem kobitką i takie miłosne wątki mnie wciągają bardziej niż walka escaflowna Uśmiech Pozdro 3majcie się! BuZZiak :* Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

#10:  Autor: KichitaSkąd jesteś: cmenatrz PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 11:01 am
    ----
Jak miło, że pojawił się temat o Vision of Escaflowne Fajny Moja przygoda z tym anime zaczeła się.... dawno temu Fajny Kiedyś dowiedziałam się od koleżanki i zaczełam oglądać Bardzo szczęśliwy Moje pierwsze wrażenie... nie było najlepsze, ponieważ zobaczyłam te odstające nosy^^ No ale ja nie jestem taka, że jak coś jednego mi się nie spodoba w anime to już nie oglądam^^ Z zawziętością zaczełam to anime oglądać nie patrząc na "nosy" tylko na akcję. Szczególnie podobały mi się walki^^
I w taki oto sposób zobaczyłam całe anime i na koniec stwierdziłam, że było super Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik

#11:  Autor: shirkus PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2005 9:05 pm
    ----
tez bardzo lubie ten serial. niestety nie obejrzalam go do konca, ale i tak uwazam sie za fanke Uśmiech

#12:  Autor: shirkus PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2005 9:06 pm
    ----
a na nosy to nie zwrocilam uwagi Puszczający oczko

#13:  Autor: pdevf1Skąd jesteś: Świnoujście PisanieNadesłano: Cz marca 17, 2005 12:40 pm
    ----
Obejżycie sobie Wolf Rain, albo bardzo "ciepłe" Last exile, oba graficznie bardzo dobre a fabuła miodzio. Jezli podobało się wam VoE to to tez powinno.:)



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1