Kto mnie pouczy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Ogłoszenia

#1: Kto mnie pouczy? Autor: chirbiSkąd jesteś: Jelenia Góra PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 5:58 pm
    ----
Witam.NAzywam sie chirbi Bardzo szczęśliwy .Jestem totalnym początkującym jeżeli można o tak nazwać .chciałbym wiedzieć czy znalazła by się osoba która mogła by wprowadzić mnie w tajniki tej trudnej lecz fascynującej gry.

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 8:36 pm
    ----
Poszukaj najlepiej nauczyciela w dziale nauka albo wejdz na KGS i tam pogadaj z kims kto jest silniejszy od Ciebie. Na pewno sie ktos znajdzie.

#3:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb stycz 03, 2004 11:10 pm
    ----
jesli nie masz nic przeciwko to bym mogl cie pouczyc podstaw
P.S. jednak wolalbym nauki na kurniku Puszczający oczko (ten serwer mi lepiej chodzi)

#4:  Autor: chirbiSkąd jesteś: Jelenia Góra PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 7:07 pm
    ----
Dzięki Bardzo szczęśliwy bardzo chętnie.
PS : Jak się stobą skontaktować?

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 7:11 pm
    ----
Proszę traktować ten post jako tablicę ogłoszeń dla osób poszukujących nauczyciela. Dokładniej opisałem całość w ogłoszeniu w dziale Nauka. Proszę więc nie odpowiadać na ogłoszenia tutaj, a jedynie nawiązywać kontakty na priv. Każdemu użytkownikowi można nadać prywatną wiadomość (przycisk pw pod postem), większość także podaje swój adres mailowy.

#6:  Autor: pawelgo21Skąd jesteś: Dublin, Irlandia (d. Kielce) PisanieNadesłano: Pn stycz 05, 2004 11:34 pm
    ----
Szukam nauczyciela do skomentowania moich partii - najwyżej kilka w tygodniu. Moja siła na KGS ok. 16k.

#7:  Autor: MokonaSkąd jesteś: Piła PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 7:46 pm
    ----
Szukam nauczyciela o dużej cierpliwości dla kompletnego laika (czyli dla mnie) PLEASE!! ratujcie bo ja kocham go a wcale nie umiem w to grać !! Płaczący lub bardzo smutny

#8: Szukam ofiary ;) do eksperymentów może nawet pedagogiczny Autor: PikSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt marca 09, 2004 1:24 am
    ----
Udało mi się dobić do 11k mam teraz kryzys, nie mam za dużo czasu (lekcje rególarne prawie niemożliwe) - jeżeli jeszcze się nie zraziłaś/eś to mogę kompletnie początkujących trochepouczyć. kontakt: blind_io @ o2.pl

#9:  Autor: HermiaSkąd jesteś: Piła PisanieNadesłano: Śr marca 10, 2004 11:32 pm
    ----
Szukam nauczyciela ( który ma dużo cierpliwości Uśmiech ) dla początkujacego ( który ma dużo zapału Uśmiech ).

#10: szukam nauczyciela... Autor: ssokolowSkąd jesteś: Sereno Fenn'a 4/8 Krakow PisanieNadesłano: Pt czerw 04, 2004 4:17 pm
    ----
Moja sila obecnie 11k KGS 13k PSG

nic slomka KGS

#11:  Autor: tytuzSkąd jesteś: Świnoujście / Kraków PisanieNadesłano: Sb lip 24, 2004 2:56 pm
    ----
mam 16k na KGS szukam pomocy u silniejszych graczy..

poczatkujacym moge udzielic kilka wskazowek

#12:  Autor: HyugaSkąd jesteś: Mrągowo PisanieNadesłano: Pn lip 25, 2004 1:04 am
    ----
szukam swojego Senseya kto by mógłby mi pomóc w przygodzie z go??

#13:  Autor: wj22Skąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Pn sierp 30, 2004 8:03 pm
    ----
Szukam nauczyciela.
Mam około 10-11kyu KGS i 13kyu PSG. Prawdopodobnie nie będę miał wiele czasu (rok szkolny), jednak mam spore ambicje, zapał i chęć bycia lepszym Uśmiech Ze swojej strony obiecuję systematyczność i staranność.

------------------------------

Przyjmę jednego ucznia.
Oferuję lekcje na KGS, komentowanie partii i trochę materiałów. Wymagania mniej niż 20kyu KGS lub 22 PSG. Kontakt: mail: w.j.22 @ wp.pl lub GG:1733765

#14:  Autor: anetaSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Wt sierp 31, 2004 2:21 am
    ----
szukam nauczyciela. mile widziany brunet, około 175 cm wzrostu, z poczuciem humoru...

tak mi sie tylko skojarzyło z postami wyżej Wesoły

#15:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Śr wrz 01, 2004 11:32 pm
    ----
a moze byc blondyn 198cm wzrostu? :P

zdjecia kandydatek prosze pszesylac na moj adres email :D



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 1 z 4