Kto mnie pouczy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Ogłoszenia

#16:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr wrz 01, 2004 11:59 pm
    ----
Bergman nie bierz już nowych uczniów. Drużynę piłkarską chcesz skompletować? Wesoły

#17:  Autor: K_sanSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pt wrz 10, 2004 7:57 pm
    ----
Szukam nauczyciela/nauczycielki^^
jestem prawie totalnym newbie ale chce sie uczyc ^^

#18:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt wrz 10, 2004 11:26 pm
    ----
To juz chyba trzeci watek szukam ucznia/nauczyciela... Jakies ujednolicenie by sie przydalo [nie bede zly jak admin wywali moj post wraz z reszta]

#19:  Autor: anetaSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Wt wrz 14, 2004 3:26 pm
    ----
bergman, to kiedy casting? bo muszę sie do fryzjera umówić...

#20:  Autor: QorylSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr wrz 15, 2004 9:18 pm
    ----
A mnie to osobiście boli. Szukam nauczyciela/nauczycielki od 2 miesięcy i nic. Każdy, kogo poproszę to nie ma czasu, albo mu się nie chce, tudzież ma już full uczniów. Sam tez mogę kogoś pouczyć.
PS. Ogłoszenia w dziale „Lekcje” są nie odświeżone od tak dawna, że to aż wstyd.

#21:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Cz wrz 16, 2004 12:47 am
    ----
aneta wrote:
bergman, to kiedy casting? bo muszę sie do fryzjera umówić...

generalnie maila odbieram codziennie:P
wiec wysylaj zdjecia kiedy chcesz:)


{a tak na serio to jestem gdzies w okolicach 9-10 k jak macie jakis problem to spokojnie mozecie uderzac:) w stylu jakis pojedynczy koment czy cos w tym rodzaju ... to nie musi byc od razu regularna lekcja}

#22:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Cz wrz 16, 2004 9:36 pm
    ----
Qoryl moglbym cie troche pouczyc chyba ze masz jestes silniejszy niz 15 kyu to wtedy moze ewentualnie takie partyjki sparingowe grac Uśmiech pozdrawiam

#23:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 12:39 am
    ----
akademia.go.art.pl/ind...&t=308
Tu jest chyba najstarszy watek typu szukam ucznia/nauczyciela. Mysle, ze zdecydowanie przesadzasz, ze kazdy odmawia. Nie znam Twojej sily, ale jesli nie szukas kogos naprawde silnego, to jest baardzo duzo osob, ktore by Cie mogly uczyc. Do mnie sie nikt nie zglaszal od dluzszego czasu, wiec trudno mi uwierzyc, ze jest tak zle z wolnymi nauczycielami.

#24:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 9:35 am
    ----
Popieram kaisuja. Do mnie się też nikt nie zwracał Płaczący lub bardzo smutny Jestem biedna, niedoceniana przez nowych goistów. chlip chlip
Pomijając już to, iż jestem ogłoszona w dziale lekcje, że chętnie skomentuję czyjąś grę. I od czasu jak to ogłoszenie zamieściłam nikt się nie zgłosił.
Nawiasem mówiąc nie mam za bardzo czasu na regularne lekcje, (przynajmniej ostatnio nie miałam), ale jedna skomentowana gra też komuś może pomóc.
Qoryl, nie mów że wszystkich pytałeś, bo chyba nawet we własnym klubie nikogo Drwiący

#25:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Pt wrz 17, 2004 6:49 pm
    ----
ja mam 4 uczniow wszyscy z zagranicy... do tej pory zglosil sie do mnie na lekcje tylko jeden polak mimo ze na nicku na ktorym ucze jestem
a.) bardzo czesto na kgsie w godzinach 19 - 02 codziennie niemal
b.) w info mam jak wół ze udzielam lekcji oraz review i chetnie pomoge

nie wiedziec czemu ale do tej pory to wysmiewani amerykanie wykazali sie umiejetnoscia czytania... (i ucze obecnie dwoch)
sporo osob ma w info na kgsie podobne informacje tj. czy przjmuja uczniow i w jakim wieku maja owi byc etc.etc.etc. ...

osobiscie na kgsie jestem w okolicach 8-9k moj uczen 15k tez udziela lekcji w kGS-teaching ladder 1d, 3k i 6k udzielaja czesto lekcji tak wiec rozrzut jest spory choc faktycznie fajniej by bylo gdyby uczyli prosi:P

#26:  Autor: OmShantiSkąd jesteś: Gdynia PisanieNadesłano: Cz wrz 23, 2004 9:59 pm
    ----
Szukam nauczyciela. Na KGS mam 12k, chociaż w rzeczywistości czuję się o wieeele słabszy.

Mogę też pomóc komuś początkującemu. Gdyby ktoś był chętny, proszę o PMa lub wiadomość na KGS.

Mój nick: OmShanti2

#27:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Cz stycz 06, 2005 9:51 pm
    ----
kolejna istota (czyt. Ja)sz uka nauczyciela, albo kogos kto chcoiaz troche pomoze... 22Kyu Warszawa... chetnie gralbym real-life...(nie przepadam za gra w sieci)

#28:  Autor: sheena PisanieNadesłano: Pt stycz 07, 2005 7:59 pm
    ----
Azaelu chetnie Ci pomoge chociaz mam nedzne 12k dopiero, ale szukam kogos do czestej, jak najczestszej gry na zywo wiec chyba by nam poasowalo no nie? :>>

#29: Re: Kto mnie pouczy? Autor: sir_bartek PisanieNadesłano: Pn czerw 19, 2005 12:09 am
    ----
Sensei znaleziony Uśmiech
post niewazny

#30: Re: Kto mnie pouczy? Autor: Leech PisanieNadesłano: Pn wrz 11, 2005 3:44 pm
    ----
Jestem początkującym graczem GO. Jeśli jest chętny goista, który może poświęcić trochę czasu byłbym wdzięczny.

Kontakt:
GG: 5292363
e-mail: netsomia @ op.pl



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 2 z 4