Kto mnie pouczy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
-> Ogłoszenia

#46: Re: Kto mnie pouczy? Autor: MichalSzSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Pt stycz 12, 2007 12:45 am
    ----
Pozwole sobie odnowic ten temat z wlasnych powodow:)

#47: Re: Kto mnie pouczy? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Sb czerw 23, 2007 12:38 pm
    ----
Poszukuję nauczyciela, siła mojej gry wynosi na KGSie 12k, jednak myślę ze nie jest tu najwazniejsza moja siła, lecz fakt ze jestem bardzo ambitny a na dodatek jestem uczniem i rozpoczęły się dla mnie wakacje więc mam baaardzo dużo czasu na nauke Go. bardzo prosze zeby ktoś się nade mną zlitował i przygarnał mnie pod swoje skrzydła Uśmiech

#48: Re: Kto mnie pouczy? Autor: oshbartSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pn lip 16, 2007 6:33 am
    ----
Witam wszystkich zainteresowanych poszukuje kogo kto z chęcią i dobrym sercem uczył by mnie grac ;] moja siła to około 23kyo nie jest to rewelacja Smutny dlatego chce sie uczyć by być lepszym Fajny jeśli jest ktoś chętny oto moje namiary : GG 7961855 , Kurnik " werewolfpl " , KGS " oshbart " , mail werewolfpl @ gmail.com no to chyba wszystko.

#49: Re: Kto mnie pouczy? Autor: BartoshSkąd jesteś: abc PisanieNadesłano: Sb grud 20, 2008 6:09 pm
    ----
Moja siła na KGS to 6k. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, w postaci lekcji, nagranych wykładów, skomentowanych partii, czegokolwiek Uśmiech

#50: Re: Kto mnie pouczy? Autor: trupSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb stycz 10, 2009 8:29 pm
    ----
Witam wszystkich!

Szukam chętnej osoby, która mogłaby pouczyć mnie GO. Moja siła jest niesprecyzowana mieszcząca się w zakresie 20kyu-15kyu. Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać na maila diablok2 @ wp.pl na kgs nick "trup".

#51: Re: Kto mnie pouczy? Autor: FalbergSkąd jesteś: Koszalin PisanieNadesłano: Cz kwiet 30, 2009 12:36 pm
    ----
Pozdrawiam wszystkich.

Szukam osoby, która byłaby chętna wesprzeć początkującego o sile, wg. KGS-u, w okolicach 20. Na KGS używam nicka Czenrezig lub Falberg, kontakt via mail - falberg @ gazeta.pl
Z góry dziękuję.

#52: Re: Kto mnie pouczy? Autor: RzepaSkąd jesteś: Gostynin PisanieNadesłano: Śr sierp 19, 2009 10:09 am
    ----
Cóż, jeżeli byłaby chętna osoba która by mi chciała pomóc w moim rozwoju gry go to byłbym wdzięczny. Moja siła jest w granicach 24k więc nie specjalnie lecz dopiero co zaczynam.
Pozdrawiam i z góry dziękuje.

#53: Re: Kto mnie pouczy? Autor: nncSkąd jesteś: Białystok PisanieNadesłano: Pt list 06, 2009 1:04 pm
    ----
Witam wszystkich.

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z Go, chciałabym rozwijać swoje umiejętności. Jeśli jest ktoś, kto chciałby mi w tym pomóc to będę niezmiernie wdzięczna.
Moja siła na serwerze kgs to 15kyu(używam nicka nnc)
Pozdrawiam i z góry dziękuję



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
Strona 4 z 4