Napisy
-> Manga & Anime

#1: Napisy Autor: BoDzSkąd jesteś: Oleśnica PisanieNadesłano: Pn stycz 11, 2004 2:08 pm
    ----
Szukam napisów do bajki Hirakiro No Go, mających i chcących się podzielić proszę o kontakt pod bodz16 @ poczta.onet.pl

#2:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn stycz 18, 2004 12:05 am
    ----
za to ze powiedziales bajka to raczej by cie wykastrowali niz wyslali napisy...

#3:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn stycz 18, 2004 2:34 am
    ----
Pierwszy epizod jest po polsku do sciagniecia z ftp'a hikaru.
Napisy do drugiego epizodu są na www.animesub.info/szuk...karu+no+go
Teraz tłumaczę sobie 3ci epizod, i mysle, ze jutro wloze na tą samą stronę.
Ale epizodów owej "bajki" jest bardzo duzo i nie sądze, zebys kiedykolwiek znalazl całosc

#4:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 3:46 pm
    ----
Ja oglądałem Hikaru ale tylko 10 epizodów Smutny bo tylko tyle jak narazie jest czekam aż ktoś zrobi suby do następnych ep

#5:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 5:06 pm
    ----
A nie mozesz ogladac po angielsku? Ja bym obejrzal, chocby mialo byc po japonsku.

#6:  Autor: Gibson PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 6:56 pm
    ----
Nie znam na tyle dobrze angielskiego a jak coś oglądam chce to rozumieĂ

#7:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz kwiet 15, 2004 1:11 am
    ----
Bajka - epicka opowiastka wierszem lub prozą w formie przypowieści, zawierająca naukę moralną bądź dydaktyczną, posługująca się typowymi cechami (charakterami), niekiedy upostaciowanymi w zwierzętach, roślinach, przedmiotach. Forma znana już w starożytności, szeroko rozpowszechniona w kulturze ludowej, przetworzona literacko w ciągu wieków. Wyróżnia się bajki w formie rozbudowanej, narracyjnej oraz zwartej i zwięzłej, epigramatycznej. Bohaterami bajek są ludzie, zwierzęta (rodzaj najbardziej rozpowszechniony) i przedmioty, uosabiające typy ludzkie i cechy charakteru, zwłaszcza jego przywary.

hmm...sami zdecydujcie czy HnG podchodzi pod definicję "bajki" Wesoły

kenshinek z tym kastrowaniem to



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1