Warszawa!!!
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Ogłoszenia

#1: Warszawa!!! Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 12:15 pm
    ----
Nom tak Uśmiech Jestem z Warszawy i szukam nauczyciela ze stolicy... Albo partnera do gry... Albo kolegi do wymiany sie płytami z anime... nom nei ważne zawsze kogoś szukam Bardzo szczęśliwy

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 1:23 pm
    ----
Ja z Warszawy nie jestem, ale polecalbym Ci tak na poczatek przejsc sie do klubu go. W stolicy jest chyba kilka takowych.

#3:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 3:44 pm
    ----
Tak bardzo ciekawe jest kilka takowych i 17 latek wejdzie do budynku wydzialu elektroniki lub na wydzial matematyki UW Bardzo szczęśliwy nie dzieki!

#4:  Autor: tloneSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Śr stycz 21, 2004 11:13 pm
    ----
no troche nie rozumiem Twojego strachu przed uczelnią... myślisz ze jak nie masz matury to Cie tam pobiją, okradną, zgwałcą i zabawki zabiorą? :]

#5:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz stycz 22, 2004 5:06 pm
    ----
Troche dziwne - i na uw, i na polibude przychodzili czasem młodsi niz 17 lat i jakos nikt ich nie zgwalcil, nie zamordowal czy co tam jeszcze ... Puszczający oczko - niektorzy nawet zaczeli przychodzic regularnie :]

#6:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 12:58 pm
    ----
Zacznijmy od początku... Mam 17 lat, moja sila w Go wynośi około 34 kyu i nie znam nikogo z kim moglbym pograc... Wejde do sali i krzykne Hej koledzy wypijmy piwko i zagraajmy w go na rozgrzanie bo widze ze osstatnio uniwerek nie placi rachunkow za ogrzewanie...
LOL

#7:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 2:40 pm
    ----
Jak nie chcesz to nie przychodz ... twoja strata

#8:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 3:47 pm
    ----
Jeżeli Ty przychodzisz to moze bysmy sie mogli ustaai żebym sie nie czuł osamotniony ?? Uśmiech

#9:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 5:59 pm
    ----
Tlone napisal:

Quote::
no troche nie rozumiem Twojego strachu przed uczelnią... myślisz ze jak nie masz matury to Cie tam pobiją, okradną, zgwałcą i zabawki zabiorą? :]

Zlote usta tygodnia! Wesoły

Kenshinek napisal:

Quote::
Jeżeli Ty przychodzisz to moze bysmy sie mogli ustaai żebym sie nie czuł osamotniony ??

Uwazam, ze na sile szukasz problemow. Nawet nei wiesz jak masz dobrze. Ja zeby zagrac z kims w go musialem sam zalozyc klub go. Ty masz kilka do wyboru i cos prawisz o osamotnieniu. Drwiący Jak mozna czuc osamotnienie w takim kolektywie?

#10:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Wt lut 03, 2004 12:58 am
    ----
Wejdziesz do sali, zobaczysz co się tam dzieje. Jeśli się przywitasz i przedstawisz jako początkujący to niemal pewne, że ktoś się poczuje do gry z tobą - jeśli nie, to np w amplitronie może trochę potrwać, zanim zostaniesz zauważony Puszczający oczko

#11: Re: Warszawa!!! Autor: Jaczak PisanieNadesłano: Śr lut 11, 2004 6:39 am
    ----
kenshinek wrote:
Nom tak Uśmiech Jestem z Warszawy i szukam nauczyciela ze stolicy... Albo partnera do gry... Albo kolegi do wymiany sie płytami z anime... nom nei ważne zawsze kogoś szukam Bardzo szczęśliwy

1) partner do gry - ok, jak się podszkolę, gram od ost. Soboty, lol, jednak CKM jednak na coś się przydał, Puszczający oczko
2) anime - spis proszę na maila, Drwiący
3) klub to bardzo dobry pomysł, serio, sam mam zamiar chodzić do tego przy mim'ie [wiek nie jest ważny, sam jestem 3lo] {btw samego wchodzenia na wydział - codziennie przechodzę przez Pedagogikę i jakoś żyję, lol}

polecam się Drwiący

#12:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb lut 14, 2004 1:27 am
    ----
Jaczak: czyżbyś z tak daleka do Stargardu przyjechał? A możeśmy nawet grali? :}

#13:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Wt czerw 22, 2004 11:29 pm
    ----
kenshinek a ja mam pytanie czy ten temat jest jeszcze aktualny bo jesli tak co moze moge cos z tym zrobic Uśmiech
Pozdrawiam
Piotrek

#14:  Autor: mieszkoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 12:58 pm
    ----
witam serdecznie i mam na poczatek takie male pytanie do mieszkancow Warszawy i okolic. Mianowicie, gdzie w okolicy Warszawy lub (najlepiej) samej stolicy znajde jakis sklep ze sprzetem do GO? Moglbym zamowic sobie sprzet w ktoryms ze sklepow internetowych ale wpierw chcialbym zobaczyc go na "zywo";)
Wice jesli takowe sklepy istnieja to prosilbym o namiary na nie (lokalizacja, adres itp.) No to chyba narazie byloby tyle:)
Pozdrawiam

#15:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 1:42 pm
    ----
hmm Dobra sprzet możesz kupic tylko niwe goban z nużkami w niedziele od godziny 11 do około 20 w klubie OKO na ulicy Grójeckiej 75.
Cienka plansza + kamienie kosztuja 65zł a gruba z 90 dych chyba nie pamietam ale ogólnie to sprzet jest spoko i tani bo jest troche używany ale w bardzo dobrym stanie.
Pozdrawiam



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2