Warszawa!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Ogłoszenia

#16:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 1:44 pm
    ----
Sorry zapomniałem jeszcze powiedziec ze w wakacje nie czynne ale mozesz jeszcze sprobowac w niedziele 27 czerwcva jak nie to przez 2 miechy dasz se rade Bardzo szczęśliwy

#17:  Autor: mieszkoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz czerw 24, 2004 3:28 pm
    ----
hmm... dzieki wielkie Bardzo szczęśliwy ktoregos dnia skocze tam sobie chyba po pracy jakos. No a tymczasem czekam jeszcze na jakies inne propozycje (jesli takie sa)
Pozdrawiam

#18:  Autor: LapKomSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 8:17 pm
    ----
Co do gry w Go na terenie Warszawy to jest kilka mozliwsci!! Mamy do wyboru płatną możliwość: Grójecka 75 i zajęcia prowadzone przez dobrych graczy, ale istnieje tez inne wyjscie - bezpłatne:
1. na polibudzie w kazda śrobe (gmach główny) w NZS od 16 mozna przyjsc i pograć.
2. w Amplitronie koło polidudy na wydziale elektroniki w czwartki od 18.
3. złapać na KGS Nikę i pogadać w tej sprawie

Wbrew pozorom ludzie grający w tych miejscach wcale nie są kiepscy, można sie wiele nauczyć !!!
Jak widzisz nie trudno zaleźć miejsce do pogrania. Co do wymiany anime to możecie walić do mnie :PPP

#19:  Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 8:28 pm
    ----
Ehh zazdrosze wam z Warszawy. U mnie w Olsztynie łatwiej o równe chodniki niz o kogos kto by w go zagrał:/. Moze pora sie wyprowadzic do stolicy??;)

#20:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 11:42 pm
    ----
Ja bym tak tej Warszawy nie gloryfikowal. Niby ludzi grajacych jest duzo, niby duzo klubow, a jak przyszlo do turnieju warszawskiego w czerwcu. EMP w padzierniku czy MP w listopadzie, to Warszawiacy pojawili sie w ilosciach sladowych.

#21:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn list 21, 2004 11:42 pm
    ----
fernell: trafiles na slaby okres dla Olszyna. Obecnie spotkania olsztynskiego klubu Kosumi sa zawieszone, ale BlackOmen cos kombinuje z nowa sala... i nie mow ze w Olsztynie nikt nie gra w Go bo sa gracze tylko ze dostali prace w Warszawie Smutny z Olsztyna pochodza tez b.silni gracze tacy jak Leszek Soldan(6d,obecny mistrz Polski) i Krzysztof Giedrojc (4d) Drwiący wiec uwazaj co mowisz Drwiący Ale to prawda ze czesc graczy sie porozjezdzala.

#22:  Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pn list 22, 2004 12:57 am
    ----
y0shua:aha no to przepraszam baradzo. Szkoda ze wszyscy sie porozjezdzali:/ . Jak zawsze mam pecha. No cóż życie. Zostaje tylko modlic sie żeby BlackOmenowi sie udalo z ta salą.

#23:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Wt grud 07, 2004 5:12 pm
    ----
Quote::
hmm Dobra sprzet możesz kupic tylko niwe goban z nużkami w niedziele od godziny 11 do około 20 w klubie OKO na ulicy Grójeckiej 75.
Cienka plansza + kamienie kosztuja 65zł a gruba z 90 dych chyba nie pamietam ale ogólnie to sprzet jest spoko i tani bo jest troche używany ale w bardzo dobrym stanie.
Pozdrawiam

Czesc, czy ktos w temacie moglby podac szczegoly, co to za sprzet i kto go sprzedaje? Szczegolnie jakie kamienie?

#24:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 07, 2005 12:15 am
    ----
tez jestem z Warszawy i z checia sie z kims spotkam zagrac itp... moja sila ok 22K

#25:  Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 4:20 pm
    ----
ehh widze ze mnie troche nie bylo i juz bałagan ok co do gry i anime dalej jest aktualne pod numerem moim 692470021 Bardzo szczęśliwy

#26:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Cz lut 03, 2005 5:47 pm
    ----
a ja zapraszam na mangowe spotkania w kazda niedziele od 11....



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2