Jak przenosic goban :-)
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Jak przenosic goban :-) Autor: kawaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 4:32 pm
    ----
czesc wszystkim,

czy udalo wam sie zgobyc jakas wygodna torbe na goban?
Nie widzialem w sklepach niczego co by sie nadawalo.
Pozdrawiam,
kawa

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 5:47 pm
    ----
Ja przez miesiac taszczylem swoj do klubu w takien torbie, co Ruscy nosza swoje graty na targ. Ale obecnie nosze goban w plecaku ze stelarzem (chyba 80l). Gosu wkladam w male reklamowiki i zawijam, tak wiec jesli nawet sie wysypia kamienie to latwo mozna je spowrotem wsypac. Jest wygodnie i reka nie boli od taszczenia siatki (moj zestaw NI+ troche wazy), a w zimie moge trzymac rece w kieszenie i nie jest mi zimno.

P.S. Swietny temat postu. Smialem sie do upadlego. Wesoły Wesoły

#3:  Autor: wojtek85Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Pt stycz 23, 2004 11:13 pm
    ----
HEHE niezle pytanie. Bardzo szczęśliwy To jest wlasnie najgorsze w Go. Taszczenie gobanów Drwiący

#4:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb stycz 24, 2004 2:53 am
    ----
pod pache i wio Bardzo szczęśliwy

#5:  Autor: loopanSkąd jesteś: Wroclaw PisanieNadesłano: Sb stycz 24, 2004 1:41 pm
    ----
Trzeba pogadac z whistlerem.On ma uszyty taki specjalny pokrowiec!

#6:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Sb stycz 24, 2004 5:06 pm
    ----
Wow
Z tego co pamietam, to Method po ostatnim turnieju mial z tym niemale problemy:]
A przenoszenie gobana..
Ja tam moj gobanik przenoszę w rękach, nie mam zadnego z nozkami, a gdybym miala, to po prostu bym go nie nosila do klubu:)

#7:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Sb stycz 24, 2004 7:48 pm
    ----
Noszenie gobana z nóżkami ? Wstrząśnięty To najszybsza droga do przepukliny ? Wiecie jakie to cholerstwo jest ciężkie ?? Bardzo szczęśliwy Odpowiadam 23kg. Niby nie tak duzo ale dodajcie do tego ze nie ma gdzie za to chwycic i bole w krzyzu macie zapewnione Bardzo szczęśliwy

#8:  Autor: kazikoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 12:27 am
    ----
www.ishigames.com/gomisc.htm

niestety troche drogo i goban trzeba przeciac na pol...

#9:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 3:48 am
    ----
Ale za to jeden zegar stamtad jest genialny;D
I pierwszy raz widze cos takiego jak olej do smarowania gobanka:)

#10:  Autor: esperantoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 6:33 pm
    ----
Cześć.
Ja sobie zrobiłem składany goban. Mieści się do normalego plecaka razem z kamieniami.
Z yebim graliśmy w barze, a ludzie cały czas pytali w co gramy itp.

Pozdrawiam,
przem

#11:  Autor: WulczerSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 1:44 am
    ----
Ja kupilem teczke, w ktorej architekci i plastycy zwykle nasza rysunki i jest idealna. Nawet da sie do niej wcisnac kamienie. A najlepsze jest, ze jak ktos uzna mnie za Wielkiego Artyste z Teczka na Prace i pyta czy moze obejrzec... to mowie, ze zajmuje sie troche rzezba, a troche grawerowaniem i fascynuje mnie kubizm, po czym pokazuje zawartosc Bardzo szczęśliwy

#12:  Autor: Qz PisanieNadesłano: Pn marca 08, 2004 11:29 am
    ----
Wulczer wrote:
zajmuje sie troche rzezba, a troche grawerowaniem i fascynuje mnie kubizm

chyba minimalizm Puszczający oczko

Ja swój goban noszę między małym plecakiem a plecami. Po maksymalnym poluzowaniu "szelek" powinien się zmieścić. Można jeździć na rowerze. Zdrowe na kręgosłup Puszczający oczko

#13:  Autor: anetaSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pn marca 08, 2004 2:52 pm
    ----
konceptualizm nawet Puszczający oczko

#14:  Autor: KellindilSkąd jesteś: Sosnowiec PisanieNadesłano: Śr czerw 09, 2004 4:58 pm
    ----
ja swój wpycham do kostki. Trzeba co prawda wyluzować wszystkie sznurki ale się mieści Puszczający oczko Potem kuracja kręgosłupa gwarantowana Bardzo szczęśliwy

#15:  Autor: wjw44Skąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt czerw 18, 2004 11:29 am
    ----
Temat rzeczywiście ciekawy... Ale skoro ktoś MUSI grać na gobanie z nóżkami, to niech nie narzeka, że musi dźwigać. Bardzo emocjonującą grę można rozegrać na przykład na tekturowym składanym lub na drukowanym na folii, które prawie nic nie ważą a mieszczą się w większej kieszeni.
:))



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2