ilość partii na kgs
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Początkujący

#1: ilość partii na kgs Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 8:36 pm
    ----
mam pytanko: czy jest jakaś wymagana ilość partii na KGS żeby przy sile nie bylo znaku zapytania Pytanie

#2:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 8:50 pm
    ----
Z kgs-owego helpu wynika, że wystarczy wygrać 2 gry i przegrać 2 gry z graczami o ustalonym rankingu. Przy czym nie liczą się gry rozegrane wcześniej niż 180 dni temu.

#3:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 9:01 pm
    ----
ja juz mam kilka wygranych i przegranych z graczami o ustalonej sile a i tak mam znak zapytania Zakłopotany

#4:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 9:23 pm
    ----
po pierwsze to muszą być rankingowe gry na 19-ce. ale to chyba oczywiste, więc zakładam, że ty zagrałeś kilka właśnie takich gier.
po drugie w kgs-wym helpie przy tym co napisałam wcześniej stoi magiczne słówko „usually”, czyli tak naprawdę to nie wiadomo. prawdopodobnie zależy to od różnych innych czynników, np. czy z tych gier wynika jakaś konkretna siła, czy może dość szeroki przedział.
ja mam na kgs cały czas „?”, ale tego warunku z dwoma przegranymi i dwoma wygranymi jeszcze nie spełniłam.
ludzie! napiszcie jak tam u was było. to powinno dać ogólny obraz sytuacji i ile prawdopodobnie gier powinno się zagrać.

#5:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 10:11 pm
    ----
a czy ty rozgrywasz partie rankingowo bo tylko takie sie licza Pytanie

#6:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn stycz 25, 2004 10:14 pm
    ----
tak, ale większość z tych, z którymi wygrałam również miało znak zapytania i właściwie wygrałam tylko z jedną osobą o ustalonym rankingu, więc jak by nie liczyć warunku nie spełniam

#7:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn stycz 26, 2004 10:15 pm
    ----
no wlasnie ja teoretycznie juz spelnilem a itak mam zank zapytania przy sile Zakłopotany

#8:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pn stycz 26, 2004 11:17 pm
    ----
Nie powiem wam ile ja partii zagralem (nie bylo tego szczegolnie duzo, ale wymog napewno spelnilem). Wiem tylko, ze przez dluzszy czas mialem znak zapytania. Potem mi raptem zniknal i po kilku dniach niegrania pojawil sie znowu Uśmiech I jakos mi on nie przeszkadza Uśmiech

#9:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Wt stycz 27, 2004 5:32 pm
    ----
Ranking na Kgs działa dziwnie u mnie np znikną znak zapytania po 6 grach rankingowych. Niestety u każdego tak nie jest. Puszczający oczko

#10:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Wt stycz 27, 2004 5:33 pm
    ----
ale to tak wyglada jakby ta sila byla nie do konca prawdziwa a ja chce juz miec taka z prawdziwego zdarzenia Uśmiech

#11:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Wt stycz 27, 2004 6:30 pm
    ----
Ja tam mialam znak zapytania przy sile przez pierwszy miesiac grania...

#12:  Autor: IshikawaSkąd jesteś: Lubartów PisanieNadesłano: Śr stycz 28, 2004 6:18 pm
    ----
Ranking na KGS jest szacunkowy. Np polski odpowiednik rankingu kgs jest dla 14k KGS = 16k PSG.

Z tego co wiem :
w japonii jest rank o 6 kamieni mniejszy czyli dla 14k KGS=20k w japonii
w innych krajach nie wiem jak jest. Może znajdzie sie ktoś kto ma więcej danych na ten temat Bardzo szczęśliwy i wyjaśni co i jak

#13:  Autor: shindouSkąd jesteś: z mangi ;p PisanieNadesłano: Śr stycz 28, 2004 7:02 pm
    ----
raczej 17k japońskie = 20k egf (wg WWGoRankList)

PS u mnie znak zapytania znikł po 10 czy 12 grach Puszczający oczko

#14:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz stycz 29, 2004 2:03 am
    ----
U mnie zniknal po 8 grach. Tyldy nigdy nie mialem.

#15:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Cz stycz 29, 2004 10:14 am
    ----
Tylda to chyba jest jak się gra więcej z silniejszymi na hendikapach niż równych gier i ze słabszymi, ale ją widać dopiero na propozycji gry



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2