książki o go
-> Początkujący

#1: książki o go Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:12 pm
    ----
czy jest mozliwość zdobycia jakiejs ksiazki nie kupujac jej - mam na mysli czy mozna je gdzies znalezc w internecie Pytanie

#2:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:23 pm
    ----
sa tu i owgdzie - np.:

"shape up" na gobase.org
"how to play against stronger player" - chyba na stronach wing go club
"analyzed games of Go Seigen" - j.w.

#3:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:28 pm
    ----
ktoś niedawno podał na forum adres
members.fortunecity.es...ngbook.htm
tam jest dosc dużo książek, ale nie wiem czy są dobre bo ich jeszcze nie czytałam

#4:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:33 pm
    ----
Niestety , to sa glownie artykuly i fragmenty ksiazek - calych powaznych ksiazek tam nie uswiadczysz (oprocz tego strong playera)

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:42 pm
    ----
Ludzie, znacie takie ciekawe linki - czemu nie dodacie ich do działu linki? Każdy użytkownik może tam coś dodać.

#6:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pt lut 06, 2004 10:53 pm
    ----
Nie wiedziałam o takiej możliwości. Zresztą ta strona była przeze mnie niewypróbowana.

#7:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb lut 07, 2004 12:39 am
    ----
dziekuje za pomoc Uśmiech



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1