Jak wygladal pierwszy zestaw do GO w polsce?
-> Forum ogólne

#1: Jak wygladal pierwszy zestaw do GO w polsce? Autor: geeSkąd jesteś: Z SIECI PisanieNadesłano: Śr lut 18, 2004 12:44 pm
    ----
...jak wygladal pierwszy(?) zestaw do GO w polsce?
Pamietam ze sam mialem cos takiego w latach 80-tych bodajze, brazowe pudelko z czarnym rysunkiem, wewnatrz skladana plansza.

Moze ktos z was ma to do dzis i moglby zrobic zdjecia "cyfrakiem"?
Chetnie bym sobie przypomnial jak to wygladalo - ciekaw tez jestem "instrukcji obslugi" na ktorej byly wytlumaczone zasady.

#2: Re: Jak wygladal pierwszy zestaw do GO w polsce? Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Śr lut 18, 2004 6:40 pm
    ----
gee wrote:
...jak wygladal pierwszy(?) zestaw do GO w polsce?
Pamietam ze sam mialem cos takiego w latach 80-tych bodajze, brazowe pudelko z czarnym rysunkiem, wewnatrz skladana plansza.

Moze ktos z was ma to do dzis i moglby zrobic zdjecia "cyfrakiem"?
Chetnie bym sobie przypomnial jak to wygladalo - ciekaw tez jestem "instrukcji obslugi" na ktorej byly wytlumaczone zasady.

Tknąłeś temat, który leży u mnie na półce od dawna.
Chce zebarć zestawy (ew zdjęcia takch dionozaurów).

Mój zestaw z lat 80-tych ma brązowa plansze, niebieskie i pomarańczowe kamienie (a właściwie to mini pionki od chińczyka). Instrukcja sie nie zachwoala. Producent: spółdzielnia Pokój.

Koniec lat 80 to juz zestawy czeskie z kamieniamiz plastyku i miekimi planszami (moczyło się stól żeby ładnie plansza przylegała).

Innye zestawy mialy ponoc chińskie smoki na planszy...
Kiedys przygotuje galerię.

Slawek

#3:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr lut 18, 2004 7:51 pm
    ----
pierwszy zestaw na jakim ja gralem jest wlasnie taki jak opowiada Slawek z ta roznica ze pionki do cjinczyka byly biale i czarne. Pozyczylismy ten zestaw od kolegi czekajac na deski z e-go. Plansza byla mniejsza od podkladki do myszki, a pionki (bo trudno je nazywac kamienami Puszczający oczko ) ciagle sie przewracaly Uśmiech Instrukcja byla zwiezla ale jasna - tlumaczyla chyba nawet seki Puszczający oczko Moze uda mi sie "wycyganic" od kolegi ten zestawik :]



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1