Jak przekonac ludzi do gry w go?
-> Forum ogólne

#1: Jak przekonac ludzi do gry w go? Autor: balvasSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr lut 18, 2004 6:51 pm
    ----
Czesc,

ostatnio kupilem sobie goban i chcialm zachecic kumpli zeby ze mna zagrali. Jakos nie umiem chyba trafic do ludzi Bardzo wściekły Płaczący lub bardzo smutny Wściekły . Wszyscy moi znajomi graja w FPP na swoich kompach (Counterstrike, Unreal Turnment itp.) a go dla nich zbyt NUDNE.
Ja sam zainteresowalem sie go tylko dzieki HKnG - ale nie wszyscy lubia mangi.
Jak udaje sie wam przekonac ludzi do go Pytanie
Moze ktos ma pomysly/doswiadczenia jak przekonac ludzi Pytanie Pomysł

Pozdrawiam
Balvas

#2:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Śr lut 18, 2004 8:00 pm
    ----
Szukaj ludzi lubiacych gry logiczne, matematykow, fizykow, informatykow, milosnikow japonii i M&A. Wsrod takich najlatwiej znalezc zainteresowanych Uśmiech Jak na razie znalazlem trzy osoby zainteresowane (sukces przy moich umiejetnosciach przekonywania ludzi Uśmiech ). Wsrod kumpli grajacych w FPP raczej nie znajdziesz chetnych do gry w go.

#3:  Autor: wojtek85Skąd jesteś: Szczecin PisanieNadesłano: Cz lut 19, 2004 7:16 pm
    ----
Parn wrote:
Szukaj ludzi lubiacych gry logiczne, matematykow, fizykow, informatykow, milosnikow japonii i M&A. Wsrod takich najlatwiej znalezc zainteresowanych Uśmiech Jak na razie znalazlem trzy osoby zainteresowane (sukces przy moich umiejetnosciach przekonywania ludzi Uśmiech ). Wsrod kumpli grajacych w FPP raczej nie znajdziesz chetnych do gry w go.

Ja nie lubialem gier logicznych, nie jestem ani matematykiem ani fizykiem a tym bardziej informatykiem. Co wiecej, nawet nie interesowalem sie kulturą japonską i anime a gram w GO. CUD??? Bardzo szczęśliwy
pozdrawiam

#4:  Autor: balvasSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz lut 19, 2004 9:38 pm
    ----
Wlasnie o to mi chodzi - jak ktos sie interesuje Japonia to zaden problem. Ja chce zainteresowac swoich znajomych, gosci z klasy, z osiedla, ktorzy sa normalnymi ludzmi a nie zadnymi filozofami za przeproszeniem tych ostatnich.
Moze macie jakies wlasne doswiadczenia, ktorymi mogli byscie sie podzielic.
Pozdrawiam,
Balvas

#5:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz lut 19, 2004 9:56 pm
    ----
ta wypowiedz implikuje to ze ludzie interesujacy sie japonia nie sa normalni - nawet w kontekscie poprzednich wypowiedzi tez to , ze matematycy i informatycy nie sa normalni ... Puszczający oczko


Cos w tym jest Fajny

#6: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pt lut 20, 2004 3:08 am
    ----
balvas wrote:

Wszyscy moi znajomi graja w FPP na swoich kompach (Counterstrike, Unreal Turnment itp.) a go dla nich zbyt NUDNE.

Counter-Strike rox Puszczający oczko
powiedz kolesiom ze moga sie zmierzyc z naszym klanem i jak dostana w dupe to beda musieli sprobowac GO - gwarantuje nasze zwyciestwo (no chyba ze to arcy albo spec.ster... Zdziwiony ) Bardzo szczęśliwy



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1