zdjecia z Bursztynowego Kamienia
-> Turnieje i Liga

#1: zdjecia z Bursztynowego Kamienia Autor: rudy103Skąd jesteś: SOPOT PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 7:49 pm
    ----
www.kaandy.sopot.pl/ru...index.html

#2:  Autor: janekSkąd jesteś: Wodzisław Śląski PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 10:38 pm
    ----
Super !
Dałoby się jeszcze choć minimalne opisy ?
Daty urodzenia można pominąć Puszczający oczko , ale przynajmniej nicki z KGS Uśmiech

#3:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Wt marca 02, 2004 10:48 pm
    ----
Opisy bylyby bardzo fajne Uśmiech No i przyjemniej by sie ogladalo zdjecia gdyby byly we wlasciwych kierunkach Bardzo szczęśliwy (mowie o tych poziomych ktore powinny byc pionowo :))

#4:  Autor: rudy103Skąd jesteś: SOPOT PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 12:03 am
    ----
wiem ale niechcialo mi sie obracac tych zdjec bo i tak mialem malo czasu
a co do opisow to sam niepamietam wszystkich nickow i wpierw bym musial otrzymac opisy od osob wystepujacyhc na zdjeciach

#5:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Śr marca 03, 2004 1:29 pm
    ----
Na pierwszym zdjeciu w pozycji horyzontalnej jest Wlodek Malinowski (ale nie ten z Tucholi), glowny motor klubu i sedzia turnieju, na kgs ma nicka 'starszy'. Na drugim zdjeciu w drugim rzedzie widac budynek 'humanki'. Klub miesci sie w budynku tuz obok, wiec jest to dobry punkt odniesienia dla ludzi nie znajacych okolicy do znalezienia klubu. W czwartym rzedzie drugie zdjecie to Zbyszek Wozniak i Grzegorz Burel - dwaj weterani, ktorzy nie graja w sieci (choc moze zaczna jesli rodziny puszcza ich do kompa). W osmym rzedzie na ostatnim zdjeciu po lewej w niebieskiej kurtce poznaje Marcina Byczkowskiego (albo Bryczkowskiego, nie pamietam, za ewentualny blad przepraszam), ktory na kgs gra jako 'yebi' albo 'mlodszy'. Reszty osob nie kojarze, moze inni beda mogli cos napisac.

#6:  Autor: Nika PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 7:47 pm
    ----
no to male sprostowanie to nie Wlodek:) to MAREK:) a reszta sie zgadza:)

#7:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 8:18 pm
    ----
Żeby było śmieszniej w wynikach turnieju jest Wojciech... Fajny

#8:  Autor: Nika PisanieNadesłano: Cz marca 04, 2004 9:19 pm
    ----
hmm bo Wojtek to syn Marka:) a Marek jako sedzia nie brał udziału:))

#9: ... Autor: yebisuSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn marca 07, 2004 3:44 pm
    ----
a to ja chcialem byc sedzia... to nie - kazali mi grac na kacu... :P

rzad 11:
zdjecie drugie - pan Włodzimierz Malinowski (tak to jest napisane bezblednie :)) - najlepszy zawodnik turnieju (2d) w konfrontacji z Marcinkiem vel yebi.. komentarz? "nawet trzy kawy nie byly w stanie postawic mnie na nogi po nocnej imprezie" :D
zdjecie czwarte - nieprzytomny przem jedna z 'ofiar' spotkania u mnie w domu dzien wczesniej :) znak 'peace' zdaje sie mowic - 'ja dzis nikogo nie chce zabic tylko chce przezyc do wieczora i pojsc spac' :P
rzad 6
zdjecie trzecie - po lewej corka pana W. Malinowskiego ;) po prawej (pierwszy plan) - Lukasz Blek vel bl4cky (ostatnio czarny) - dolaczyl do nas dzien wczesniej troszke pozniej niz ekipa z olsztyna.. ale rowniez widac udzielajacy sie w nim duch 'co ja tutaj robie o tak wczesnej porze' :)

na nastepny turniej znowu zapraszam do mnie do domciu na degustacje trunkow.. oczywiscie bezalkoholowych :P

#10: Phi Autor: alvin_airSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr lip 21, 2004 2:13 am
    ----
Wszystko fajnie tylko mnie nie ma na żadnym zdjęciu
BTW mam niezłe opóźnienie do postu =P



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1