Dofinansowanie do kongresu
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Forum ogólne

#1: Dofinansowanie do kongresu Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Cz marca 11, 2004 5:21 pm
    ----
Dostalismy dofinansowanie dla 15 osob obejmujace koszty spania na kongresie. Jak dotychczas zdecydowalem sie przydzielic dofinansowanie: Marcinowi Kaminskiemu, Krzysztofowi Bożkowi, Tomaszowi Slazokowi, Jackowi Puczniewskiemu oraz sobie. Reszta miejsc jest do rozdzialu. Osoby chcace dostac dofinansowanie proszone sa o listowne zaprezentowanie swojej dotychczasowej pracy na rzecz IAG oraz przyszlych zamierzen w tym wzgledzie. Preferowane beda osoby ktore podejma sie systematycznej pracy na rzecz IAG na polu uczenia (lekcje publiczne. opieka nad uczniami) badz rozwoju naszego serwisu (zarowno od strony merytorycznej, organizatorskiej jak i technicznej). Osoby ktore otrzymuja dofinansowanie moga zrzec sie go na rzecz wybranego przez siebie innego czlonka IAG. Moga tez wspierac kandydatury innych czlonkow IAG co do ktorych uwazaja ze dofinansowanie im sie nalezy lub protestowac przeciwko przyznaniu komus dofinansowania. Decyzja jednak nalezy do mnie. Lista osob ktorym przyznam dofinansowanie bedzie opublikowana na tym forum.

#2:  Autor: pjkSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz marca 11, 2004 7:23 pm
    ----
Uważam, że za wkład do Akademi : uczenie (gry, komentarze i lekcje) na KSG takie miejsce należy się Jankowi Lubos.

#3:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt marca 16, 2004 9:41 am
    ----
zdecydowanie Jan Lubos

#4:  Autor: MindSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Wt marca 16, 2004 4:03 pm
    ----
Jestem za Jankiem :]

#5: Re: Dofinansowanie do kongresu Autor: lonewolfSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Śr marca 17, 2004 8:39 am
    ----
dede wrote:
Osoby chcace dostac dofinansowanie proszone sa o listowne zaprezentowanie swojej dotychczasowej pracy na rzecz IAG oraz przyszlych zamierzen w tym wzgledzie.

Hehe, to dobre jest. Bardzo szczęśliwy Ciekawe czy ktoś się zgłosi w ten sposób...

dede wrote:
Preferowane beda osoby ktore podejma sie systematycznej pracy na rzecz IAG na polu uczenia (lekcje publiczne. opieka nad uczniami) badz rozwoju naszego serwisu (zarowno od strony merytorycznej, organizatorskiej jak i technicznej).

Co oznacza sformułowanie "na rzecz IAG"?

dede wrote:
Osoby ktore otrzymuja dofinansowanie moga zrzec sie go na rzecz wybranego przez siebie innego czlonka IAG. Moga tez wspierac kandydatury innych czlonkow IAG co do ktorych uwazaja ze dofinansowanie im sie nalezy lub protestowac przeciwko przyznaniu komus dofinansowania.

Z powyższego wynika, że wspierać kandydatury innych lub protestować mogą osoby, które otrzymują dofinansowanie, czyli te 5 osób na razie, a zdaje się nie o to chodziło. Być może mogą wszyscy członkowie IAG, a może w ogóle wszyscy (obecność na forum niekoniecznie oznacza członkostwo w IAG)?

Pozdrawiam,

#6:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Cz marca 18, 2004 1:33 am
    ----
Ja też głosuję za Jankiem Uśmiech

Jednocześnie chciałabym zgłosić nieoficjalny wniosek o przyznanie dofinansowania Bartkowi Sulerzowi znanemu jako method (i n innych ników przy n dążącym do nieskończoności Puszczający oczko )
Za gry szkoleniowe i komentarze na kgsie w okresie od maja do dziś - i zapewne do bliżej nieokreślonej przyszłości. Nie jestem w stanie podać konkretnych danych liczbowych, ale wiem z obserwacji, że wielu osobom dawał regularne lekcje, a dodatkowo komentował partie każdemu kto się nawinął. Szczególnie rzucało się to w oczy, gdy był jedynym tak aktywnym nauczycielem - przed i w trakcie wakacji.

#7:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Cz marca 18, 2004 10:49 pm
    ----
duży głos za methodem!
mnie się akurat nie udało z nim grać w sieci, ale z tego co widziałam, to pomaga wszystkim słabszym od siebie, którzy się napatoczą Bardzo szczęśliwy
w łódzkim klubie też dużo robi dla rozwoju dwucyfrowych kyu Uśmiech
czyli zasługi dla polskiego go ma duże!

a co do Janka to chyba nikt nie ma prawa się sprzeciwiać. Uśmiech
(no chyba że jest anonimowym nickiem Puszczający oczko )

#8:  Autor: UukSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Śr czerw 23, 2004 12:34 am
    ----
Myślę że to dobra pora (potwierdzono że będą dotacje) żeby przypomnieć ten temat Uśmiech jakieś decyzje zapadły odnośnie kandydatur methoda i janka? Kto się jeszcze zgłosiłł?

#9:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt czerw 25, 2004 6:33 pm
    ----
Jak pamiętam jest 15 miejsc - odrobinę dużo. A kongres już za miesiąc.

#10:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 12:15 pm
    ----
Ja proponuje ofiarowac te miejsca:

- Janek(napewno nikt nie bedzie mial przeciwskazan a jezeli to ja mu tenuki :])
- Method jezeli o calokrztalt pracy z pocztakujacymi, pozatym za sama legende o nim nalezy mu sie miejsce
- Radziol za lekcje publiczne dla IAG
- Tommell za zajmowanie sie liga IAG oraz nauczanie członków IAG
- jeszcze kilka osob pracowala w iag i dalej pracuje jako tworcy kodu systemu na stronie www do ligi IAG i innych inicjatyw jednach dokladnych nickow w tej chwili nie pamietam lecz prosze o rozpatrzenie ich wkladu w IAG.

#11:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Sb czerw 26, 2004 1:34 pm
    ----
btw: Teraz ligą administruje Mirkot, poza tym kiedyś był to także CelePa.

Kandydatur dopiero 10, zresztą niektóre takie niepewne jak moja :}

#12:  Autor: pjkSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb lip 17, 2004 5:52 pm
    ----
Kongres już za tydzień w zwiazku z tym ile osub jedzie na kunkurs - cała akademia ?

#13:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 2:42 pm
    ----
Listę osób które dostały dofinansowanie przesłałem Sławkowi już kilka miesięcy temu.

#14:  Autor: slawekSkąd jesteś: Bielsko Biala PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 4:04 pm
    ----
Dofinansowanie otrzymały wszystkie osoby które się o nie ubiegały.

Grupa A
1 Jan Lubos
2 Tomasz Ślązak
3 Bartłomiej Sulerz
4 Paweł Celejewski
5 Radosław Jachym
6 Marcin Kamiński
7 Marcin Krupinski
8 Krzysztof Bożek
9 Jacek Puczniewski
Grupa B
10 Adam Stozek B
11 Dominik Blek grupa B
12 Piotr_Celejewski B
13 Piotr_Szejko Grupa B
14 Sabina_Bencik Grupa B
15 Tomasz_Owsiany B
16 Paula_KarbownikGrupaB
17 Marcin_Kaczorowski B
18 Marta Piekarczyk grupa B
19 Paweł_Celejewski B
20 Piotr Wisthal grupa B
21 Kacper Cieśla grupa B
22 Krzysztof_Mroczek Grupa B
23 Anna Lubos Grupa B
24 Barbara Lubos Grupa B
25 Barbara_Mroczek Grupa B
26 Dominik Gogosz Grupa B
Grupa C
27 Łukasz Gwozdecki grupa E
28 Łukasz_Blek grupa C
29 Małgorzata Czaplik grupa C
30 Justyna Wisthal grupa C
31 Pawel_Morawiecki Grupa C
32 Emilia Pruszyńska grupa dofinansowania C
33 Piotr_Karbownik_Grupa C
Grupa D
Grupa E
34 Łukasz Gwozdecki grupa E
35 Piotr_Andryszek Grupa E

#15:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 7:38 pm
    ----
dlaczego wszyscy mnie nazywaja Ślązak ja jestem Ślązok :]

sory ale wrocilem z imory i mam kiepski humor :[



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2