Klub w Sosnowcu
-> Ogłoszenia

#1: Klub w Sosnowcu Autor: KellindilSkąd jesteś: Sosnowiec PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 10:00 pm
    ----
Sosnowiecki klub powinien już wkrótce ruszyć! Wciąż potrzeba graczy do organizacji, każda pomoc się l

Ostatnio zmienił(a) Kellindil dnia Sb kwiet 17, 2004 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: chrisSkąd jesteś: Katowice PisanieNadesłano: Pt kwiet 09, 2004 10:34 pm
    ----
Jeśli chodzi o znalezienie silniejszych graczy.
Na wydziale techniki UŚ w Sosnowcu pracuje Wojtek Wieczorek 3d wieczor @ ultra.cto.us.edu.pl
Kilka osób z Sosnowca jest też zapisanych do iag. Możesz wysłać im maile, może się jakoś zgadacie.
Najbliższy klub masz w Katowicach. Jakbyś chciał coś wiedzieć więcej w jego kwestii to daj mi znać

#3:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz kwiet 15, 2004 3:17 pm
    ----
Możesz też zajrzeć na stronę sgg.go.art.pl/osrodki.

#4:  Autor: KellindilSkąd jesteś: Sosnowiec PisanieNadesłano: Śr czerw 23, 2004 12:30 pm
    ----
W związku z wakacjami klub będzie działał od października. Ponieważ mamy mało sprzętu chętnych graczy proszę o pisanie mi na maila

#5: Re: Klub w Sosnowcu Autor: KellindilSkąd jesteś: Sosnowiec PisanieNadesłano: Sb czerw 18, 2005 5:51 pm
    ----
Klub jak to w wakacje odpoczywa a o ile nie znajdzie sie wiecej graczy z Sosnowca to pozostanie w hibernacji..
Wszystkich chetnych bez wzgledu na sile prosze o kontakt

#6: Re: Klub w Sosnowcu Autor: bartekmuSkąd jesteś: Sosnowiec PisanieNadesłano: Cz lip 28, 2005 6:41 pm
    ----
bede mieszkal w sosnowcu w pazdzierniku, mam z 17 kyu, na razie przebywam na cyprze Uśmiech



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1