graj jak SHOPEN
-> Forum ogólne

#1: graj jak SHOPEN Autor: temporarySkąd jesteś: :SKĄDINĄD PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 11:44 am
    ----
Mialem wlasnie okazje przeczytac "Graj jak SHODAN".
Uwazam ze przesadą jest nazywanie "książką" tych 43 stron.
Błedy w tłumaczeniu (druku?), chaotyczny rozkład diagramów (względem komentarzy) - to wszystko nie czyni tej lektury łatwą.
A starać się zrozumieć tekst a następnie to o czym mówi znam z lektury anglojęzycznych wydawnictw.

Autor (czyt: tłumacz) więcej dobrego zrobiłby chyba gdyby najpierw udostępnił swoje tłumaczenie online wybranym (lub wszystkim) a dopiero później zdecy

#2:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 8:08 pm
    ----
Tłumaczenie jest ok. Przeglądałem to online przed wydaniem i było mniej więcej w porzadku. Nie widziałem jednak tego po wydaniu więc nie wiem jak wygląda skład. A jeśli chodzi o łatwość to nie wiem czy chodzi o kontekst łatwości czytania czy łatwości zrozumienia koncepcji które są w tej książce. Jeśli to drugie to cóż - trzeba już co nieco wiedzieć żeby grać jak shodan...

A tak w ogóle jest coś takiego jak dział recenzje i tam

#3:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Wt kwiet 13, 2004 8:24 pm
    ----
dla scislosci, to mam wrazenie ze w japonii rangi sa troche slabsze niz u nas... moze trzeba bylo przetlumaczyc tytul jako "Graj jak 3 kyu" Puszczający oczko


A co do tej broszurki, to faktycznie layout jest z d...



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1