nowa edycja ligi
Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
-> Turnieje i Liga

#16:  Autor: esperantoSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn kwiet 25, 2004 3:54 pm
    ----
Tak, również jestem zdania, że wydłużanie rundy ligii z powodu różnorakich świąt jest bez sensu i chciałbym, żeby tego już nie było w pr

#17:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Pn kwiet 25, 2004 4:49 pm
    ----
Wedlug mnie to powinno zostac wprowadzone juz od wrzesnia. Miesieczne terminy rozlieczniowe i tyle. Sa wedlug mnie jedynie dwa wyjatki, kiedy mozna przedluzyc : wakacje (w wakacje to chyba zawiesic) i Boze Narodzenie z Nowym rokiem - jest to duze swieto i polaczone z przywitaniem nowego roku troche trwa.. wiec wtedy uwazam, ze mozna polaczyc grudzien ze styczniem.. ale tylko tyle

#18: nie nie nie!! Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Pn lip 12, 2004 4:39 pm
    ----
absolutnie sie z Toba nie zgadzam, jak sa swieta to z warszawy (gdzie studiuje) jade to Torunia(gdzie mieszka rodzina) w zwiazku z czym trace duuuuzo czasu i mam ZNACZNIE ograniczone mozliwosci manewru czasem(jeden komputer na 4 osoby+swieta= nieregularne godziny bytowania na KGSie)

do tego jesli nadchodzi sesja to jestem naprawde zawalony robota, nawet przy wielkich staraniach gram wtedy w lidze "dorywczo" wpadam na KGS ustalam godzine, nastepnie odrywam sie od ksiazek na to 20-30minut szybko gram bo nie mam czasu i liga wtedy dopiero traci sens,

rygor owszem ale sadze ze wazniejsze jest by gracze rozgrywali te 5 gier bo jak narazie to z tym jest glowny klopot

#19:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pt lip 23, 2004 8:40 pm
    ----
przepraszam, ze tak zwięźle, ale ojapierdzikle czy nazwa jest taka wazna? 0.o
Poza tym jest bardzo adekwantna Dobromilo ;]

#20:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn sierp 30, 2004 10:59 pm
    ----
Kiedy zaczyna się nowa edycja ligi?



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2  :| |:
Strona 2 z 2