Blad w wynikach ankiety
-> Bugi

#1: Blad w wynikach ankiety Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Wt czerw 15, 2004 5:12 pm
    ----
W dziale nauka jest ankieta na temat tekstow anglojezycznych. Dwukrotnie sa podane odpowiedzi na TAK i NIE.

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt czerw 15, 2004 5:36 pm
    ----
tak, jeszcze nie udalo sie usunac wszystkich bugow po ostatnim server crashu.

#3: Re: Blad w wynikach ankiety Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2005 10:05 pm
    ----
Nie chciałem tworzyć nowego wątku więc się "dopiszę" tutaj.
Ciągle jest możliwość wielkokrotnego głosowania w tej samej ankiecie. Nie wiem jaki jest mechanizm sprawdzania tego typu rzeczy ale może warto byłoby poprawić ten moduł bo obiektywność ankiet stoi pod znakiem zapytania :-).

#4: Re: Blad w wynikach ankiety Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2005 10:26 pm
    ----
Uwierzę że warto dopiero, gdy zgłosi się ktoś, kto to z własnej woli zrobi. Wtedy będzie to dowód, że warto.

#5: Re: Blad w wynikach ankiety Autor: EmTomSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt grud 06, 2005 10:57 pm
    ----
Ja moge poprawiac. Lubie sie grzebac w PHP. Bardzo szczęśliwy

#6: Re: Blad w wynikach ankiety Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr grud 07, 2005 9:41 pm
    ----
Ok, wysyłam kod.



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1