Problem z Aurorą???
-> Forum ogólne

#1: Problem z Aurorą??? Autor: RobertJ PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 1:07 am
    ----
Witajcie!!!
Mam problem i nie wiem czy wynika z mojej winy. Probuje sie zalogowac na serwer Aurory i nie moge. Mam pytanie:czy serwer działa aktualnie czy ja cos zle robie?
Prosze o pomoc.

#2:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 8:05 am
    ----
Ostatnio dowiedzialem sie ze aurora jeszcze istnieje, chociaz tego osobiscie nie sprawdzalem ... Ale to nie zmienia faktu ze nikogo oprocz profesjonalistow (botow) tam nie uswiadczysz :>

#3:  Autor: RobertJ PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 9:59 am
    ----
Czyli mam rozumiec,ze Aurory juz nie ma. To przeca niemozliwe, moze maja jakies chwilowe problemy ze serwerem, albo ja cos knoce.

#4:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb czerw 19, 2004 12:03 pm
    ----
Z tego co wiem aurora stala na tym samym sprzecie co reszta domeny go.art. Rozmawialem ze Slawkiem na temat ponownego jej postawienia ale trudno powiedziec kiedy to nastapi. Aurora wcale nie byla taka opuszczona. Zagladalem tam i mozna bylo czasem spotkac grajacych ludzi.

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn czerw 21, 2004 2:00 pm
    ----
Zapraszamy raczej do Polish Room na KGS Uśmiech

#6:  Autor: X PisanieNadesłano: Pn czerw 21, 2004 5:04 pm
    ----
To faktycznie zaskakujace jesli Aurora jeszcze dziala Wykrzyknik

Ale chyba lepiej grac na serwerach gdzie sa dostepne setki (sic!) graczy niz marnowac czas na Aurore Pytanie

#7:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn czerw 21, 2004 8:54 pm
    ----
Można jeszcze być na raz podłączony do obu.
Ale ja nigdy nikogo na aurorze nie spotkałam Smutny
A że na kgs bywa ponad 50 osób z Polski to nie widzę potrzaby czatowania na kogoś na aurorze



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1