Problemy z zapisaniem się do akademii
-> Forum ogólne

#1: Problemy z zapisaniem się do akademii Autor: PanMSkąd jesteś: Bytom PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 7:55 pm
    ----
Z ciągłym uporem staram się zapisać do akademii i mam z tym problem. Wysyłam wiadomość z wymaganymi informacjami na maila od Dede i nic. Wciąż dostaję maila zwrotnego, że niestety mail nie został odebrany. Próbowałem już wielu cudów, ale wciąż to samo.
Czy ktoś może mi w tej sprawie pomóc ? Smutny
Będę bardzo wdzięczny.

#2:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 9:48 pm
    ----
Spróbuj z innego konta mailowego wysłać

#3:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn lip 18, 2004 10:56 pm
    ----
Hmm. Moje konto dziala i odbiera. Sa co prawda pewne opoznienia w robieniu przyjec (ja tez chce miec wakacje) ale konto na pewno dziala...

#4:  Autor: PanMSkąd jesteś: Bytom PisanieNadesłano: Pt sierp 06, 2004 10:24 pm
    ----
Wysłałem ponownie z konta innego i chyba doszło, ale ciągle mnie na akademi nie ma. Pomyślałem więc, że może nie doszło, więc ostatnio wysłałem ponownie i chyba doszło, więc możesz mieć dwa maile ode mnie. Co do wakacji rozumiem, ponieważ organizuję kolejny raz konwent Mangi, Anime i Go i ludzie zaczęli przysyłać rezerwacje i dzwonić podczas mojej nieobecności. Znam ból nadmiaru napływających informacji Puszczający oczko



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1