ranking EGF
-> Forum ogólne

#1: ranking EGF Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:57 am
    ----
mam pytanko mam 14k PSG i 679EGF troche malo EGF z tego co widzialem... czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
czytalem ze raz do roku jest sila PSG obnizana do sily EGF.... o co z tym chodzi, czy mnie tez to obejmuje czy tylko <6k ?

#2:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:16 pm
    ----
A czy ty nie jesteś <6k, że ma Cię nie obejmować? (uważaj na znaczki). Spadki z EGF obejmują tylko >6k. Czasem używa się EGF przy przydziale na grupy (jeśli jest kilku graczy o tym samym kyudan).

#3:  Autor: bergmanSkąd jesteś: Torun/Wawa PisanieNadesłano: Wt lip 27, 2004 2:41 pm
    ----
nie no, ja podtrzymuje moje znaczki


<6k to jest 5k,4k,3k,2k....
>6k to jest 7k,8k,...14k...

no to kyu jest w sumie porabane...
mowia mi "masz wiecej niz 14k" i nie wiem co myslec... pytam co ma na mysli... na szczescie wiecej, jak dotad, ma znaczenie pozytywnie ;)

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt lip 30, 2004 5:25 pm
    ----
Tia, najlepiej po prostu mówić "jesteś lepszy niż 14k"..
Jeżeli chodzi o temat, to nim dojdziesz do poziomu 6k egf Cie nie musi obchodzić. Do tego czasu awansować się możesz sam, może to robić nauczyciel albo może się to stać samoczynnie, gdy wyrobisz określoną ilość "Grabolowych punktów". Później nistety wszystko zaczyna się komplikować.. :}



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1