szukam nauczyciela lub kolegów do gry w Go z Warszawy
-> Ogłoszenia

#1: szukam nauczyciela lub kolegów do gry w Go z Warszawy Autor: kenshinekSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt sierp 20, 2004 8:23 pm
    ----
no tak jak wyżej mam około 22k szukam najlepiej ludzi lubiacych mange no i prosze o sms na numer 0692470021

#2:  Autor: achi PisanieNadesłano: Wt sierp 24, 2004 3:45 pm
    ----
a może być koleżanka?
mamy tu mini klubik mangowców grających...

dwóch chłopaków 22kyu i dwie dziewczynki 25 kyu, wszyscy lubią mange, co jakiś czas chcemy sobie u jednego z nas urządzać na chacie całonocne granie (juz jedno takie spotko mieliśmy), chcesz sie dołączyć?

#3:  Autor: KijanaSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Wt sierp 24, 2004 6:23 pm
    ----
W warszawie mangowcow/animowcow grajacych jest pod dostatkiem Puszczający oczko

#4:  Autor: LapKomSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pn list 21, 2004 6:42 pm
    ----
Z Warszawki i jeszcze manga&anime - bajer!!! Ja się piszę!! Ja z kumplami chodzę dość często do Traffica (koło Chmielnej) i tam sobie gramy. Jakby coś to walcie do mnie na gg 3483325, albo maila: lap_kom @ wp.pl. Zawsze można sie dogadać.

#5:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 21, 2005 12:41 am
    ----
w Warszawie jest klub GO, pory wieczorne w Trafficu - narazie nie znam dokladniej daty, bo cos sie zmienilo, a takze zapraszam na spotkania mangowe - kazda niedziela traffic... zazwyczaj ktos ma GoBan i zazwyczaj jestem to ja...

#6:  Autor: sheena PisanieNadesłano: Pt stycz 21, 2005 7:34 am
    ----
O ktorej w niedziele?

#7:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 21, 2005 8:50 pm
    ----
zaczyna sie od 11, ja jestem kolo 12, moze troche po....

#8:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt stycz 21, 2005 11:39 pm
    ----
A do której?

#9:  Autor: AzaelSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 21, 2005 11:52 pm
    ----
do ostatniej osoby... zwykle, osoby grajace w GO sa do ok 15



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1