jak sie ustala siłę na KGS?
-> Początkujący

#1: jak sie ustala siłę na KGS? Autor: achi PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 3:49 pm
    ----
może to jest durne pytanie, ale na jakiej zasadzie jest ustalana siła na KGSie? czy można tam grać jeżeli ma się dopiero 25kyu? jestem ciągle początkująca, ale myślę, że jeżeli będę grała z silniejszymi niż ja szybciej zrobię postępy... :/

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 4:25 pm
    ----
Jeśli znasz angielski, to zajrzyj na stronę kgs.kiseido.com/en_US/...math.html. Początkujący oczywiście mogą grać na KGS, jest tam nawet Beginners Room.

#3:  Autor: achi PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 6:40 pm
    ----
hmmm, przeczytałam to, ale dalej nie bardzo rozumiem, rozegrałam już kilka partii, mam wygrane, mam przegrane, a dalej nie ma przy moim nicku siły Przewracający oczami możecie mi to wytłumaczyć tak na chłopski rozum? ile partii trzeba rozegrać żeby mi pokazali siłę?

#4:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz sierp 26, 2004 8:29 pm
    ----
Przeważnie, aby dostać ranking ze znakiem zapytania wystarcza jedna gra, ale musi to być gra rankingowa. Żeby mieć solidny ranking, trzeba rozegrać trochę więcej, ale nigdzie nie ma sprecyzowane, ile.

#5:  Autor: achi PisanieNadesłano: Pt sierp 27, 2004 12:45 am
    ----
ustaliło mi już siłę... dzięki



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1