szukam napisow do hikaru no go w do wersji o rozmiaze 180mb
-> Manga & Anime

#1: szukam napisow do hikaru no go w do wersji o rozmiaze 180mb Autor: udof PisanieNadesłano: Wt sierp 31, 2004 3:29 pm
    ----
tak jak w opisie szukam napisow do hikaru sciagnietego z ftpa kazdy odcinek ma 170-180 mb wie ktos moze gdzie mozna znalesc napisy oprucz www.animesub.info bo tamte nie zabardzo pasuja Puszczający oczko

#2:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr list 17, 2004 2:32 pm
    ----
Przewracający oczami
Jak mi podacie nazwę programu, w którym można sortować dokument rosnąco, to mogę się postarać.
A jeśli takiego programu nie ma, to polecam używać Allplayer do odtwarzania filmow. Tam te napisy dzialaja. Po prostu nie są one posortowane czasowo, i zle się wyświetlają w innych programach.
A jak i to nie zadziała, to odrobina angielskiego nikomu nie zaszkodziła jeszcze, wręcz przeciwnie..

#3:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Śr list 17, 2004 10:56 pm
    ----
Polecam edytory tekstów i arkusze kalkulacyjne Drwiący
Sprawdziłam - OpenOffice to robi i w jednym i w drugim.
Co do Worda i Excela to nie jestem pewna bo nie posiadam, ale mam podejrzenia, że jednak tam też można posegregować
Rozsierdzony

#4:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr list 24, 2004 9:07 pm
    ----
Kochana Dobromilo, nie przeczę:)
Ale, ze nie moglam znalesc, to sie pytam:)

#5:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pt list 26, 2004 12:07 pm
    ----
A znalazłaś już tę opcję?

#6:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr grud 22, 2004 8:25 pm
    ----
tak bejbe
just wait



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1