Liga czy farsa ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Turnieje i Liga

#16:  Autor: bl4cky PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 4:39 pm
    ----
Teraz jeszcze przegapiłem jakieś dziwne potwierdzenie uczestnictwa i musze czekać od nowa... :/

paranoja...

pozdrawiam

#17:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn wrz 13, 2004 6:31 pm
    ----
Obserwując liczbę zapisanych uczestników ligi i liczbę rozegranych partii w połowie okresu rozliczeniowego można już po cichu zacząć odtrąbiać wielki sukces nowego systemu ligowego. Brawa dla y0sha za świetną robotę!!!

#18:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn wrz 13, 2004 6:47 pm
    ----
A ja chcialem zauwazyc bl4cky, ze jestes chyba jedyna osoba, ktora ta bardzo narzeka na lige i system. Jak na tyle uczestnikow, 1 osoba to newiele. Bardzo szczęśliwy

#19:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn wrz 13, 2004 9:24 pm
    ----
To ja bym chcial podziekowac wszystkim ktorzy okazali cierpliwosc mojemu systemowi i nieporzadkowi ktory byl na poczatku. Dzieki za zwracanie uwagi na bug zmianu kolorow graczy i przepraszam ze nie uwierzylem na poczatku ze gra sie nie wgrywa.
DZIEKI ogromne Kaisujowi za to ze mi pomogl w rozwiazaniu tych problemow (meczylem go o 12 w nocy na GG :D), a raczej jednego problemu bo to wynikalo z mojego jednego bledu.

Apeluje tez aby wszyscy uzupelnili pole "nicki na serwerach" w swoim koncie w module.

#20:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn wrz 26, 2004 6:23 pm
    ----
Kończy się pierwsza runda ligi rozliczanej w sposób automatyczny, z tej okazji mam pytanie związane z ludzmi którzy nie zdążą rozegrać 5 gier (zasada minimalnej ilości rozegranych gier) , a tym samym powinni zostać usunięci z ligi. Do tej pory było tak że osoby z grup które zostaly dołączone do ligi w danym miesiącu nie musiały rozegrać swoich 5 gier aby zostać w lidze. Czy ta zasada zostanie zachowana teraz ( Ilośc grup zwiększyła się ponad dwukrotnie w tym miesiącu. :D) ?

#21:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 1:28 am
    ----
Lalala... a ja pare dni temu chcialem sobie zobaczyc co sie stanie gdy klikne "zapisz sie do ligi" (czy jakos tak) bo slyszalem ze to juz nie dziala (a pomimo tego istnieje taki link)... a tu przed chwila dostalem maila ze LIGA WITA! khekhe...
ktos tu chyba nie dopelnil pewnych formalnosci zwiazanych z likwidacja pewnych "bugow"...

#22:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 11:04 am
    ----
jestes niedoinformowany Radziolku Drwiący Z Marcinem doszlismy do wniosku ze link ten nie zostanie usuniety tylko dodane zostanie dodatkowe okienko w javiescript pytajace "czy na pewno chcesz grac w lidze" Bardzo szczęśliwy

LUDZZIEEEE !! jak chcecie sobie cos potestowac to nie klikajcie na pale, bo pozniej sie wam nie bedzie chcialo grac w lidze i inni beda przez to placic. A jak dla testow zapisaliscie sie do ligi to chociaz zgloscie to do admina ligi zeby was usunal z grupy

#23:  Autor: ma1aSkąd jesteś: Rybnik PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 1:06 pm
    ----
Quote::
Lalala... a ja pare dni temu chcialem sobie zobaczyc co sie stanie gdy klikne "zapisz sie do ligi" (czy jakos tak) bo slyszalem ze to juz nie dziala (a pomimo tego istnieje taki link)... a tu przed chwila dostalem maila ze LIGA WITA! khekhe...
ktos tu chyba nie dopelnil pewnych formalnosci zwiazanych z likwidacja pewnych "bugow"...

A ja mam u siebie na kompie takie polecenie "format c:", Ty Radziolku pewnie tez masz khekhe wyprubujesz czy dziala? Drwiący

#24:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 1:44 pm
    ----
Taaa wykonaj "format c:" a potem napisz, ze slyszales, ze to nie dziala i postanowiles potestowac i czy ktos nie moglby naprawic tego buga...

#25:  Autor: RucaSkąd jesteś: Głogów PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 8:22 pm
    ----
ale przed format c pyta sie Ciebie czy jestes tego pewien Bardzo szczęśliwy Tez za pierwszym razem bylem pewien, ze chce sprobowac tego polecenia i nagle patrze, a tu mnie windowsa usunelo Bardzo szczęśliwy Szukalem gdzie jest przycisk "cofnij" ale nigdy nie bylo... boze.. co to za komputery Bardzo szczęśliwy

#26:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 8:43 pm
    ----
y0sh ciesze sie ze doszliscie do takiego wniosku, ale mi nie wyskoczylo zadne okienko z prosba o potwierdzenie :]...
poza tym bardzo czesto formatuje dysk c: i nie za bardzo wiem co to ma z liga wspolnego
pozdrowionka od Radziolka Bardzo szczęśliwy

#27:  Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Cz paźdź 14, 2004 9:02 pm
    ----
Radziol wrote:
y0sh ciesze sie ze doszliscie do takiego wniosku, ale mi nie wyskoczylo zadne okienko z prosba o potwierdzenie :]...

tak czy inaczej niezależnie od tego co Ci wyskoczyło a co nie to w końcu chcesz grać w lidze czy nie? Przewracający oczami

#28:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt paźdź 15, 2004 12:13 am
    ----
Oj tam radzio stwarzasz problemy. Już byś zagrał te parę gier do ligi, co Ci szkodzi, młodsi (stażem) gracze się ucieszą mając takiego przeiwnika.. : )

#29:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Pt paźdź 15, 2004 12:56 am
    ----
A czy ja cos mowilem ze chce zrezygnowac? Uśmiech
Chcialem tylko zwrocic uwage na fakt tegoz niefortunnego skadinand rozwiazania, ktore jest w konflikcie z ciekawska natura czlowieka :]
Tzn. jak juz potwierdzenie sie pojawi to juz bedzie cos... (ale i tak - moim zdaniem - zbyt malo)

Do Mirkota: jezeli zdecyduje sie zrezygnowac, poinformuje Cie o tym osobiscie :]

#30:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt paźdź 15, 2004 1:16 am
    ----
a jakiej przegladarki uzywasz ? sprawdzalem pod IE i Firefoxem (Mozilla) i potwierdzenie sie pojawialo



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 2 z 4