Szukam graczy z Mielca
-> Ogłoszenia

#1: Szukam graczy z Mielca Autor: CzerminiakSkąd jesteś: Mielec PisanieNadesłano: Wt wrz 07, 2004 9:16 am
    ----
Szukam goistów z Mielca i okolic. Mile widziani także z powiatów ościennych i Rzeszowa.

#2:  Autor: aczSkąd jesteś: Mielec/Kraków PisanieNadesłano: Pn wrz 19, 2004 2:31 pm
    ----
Dwóch graczy z Mielca znajdziesz... Ale obaj studiują w Krakowie i głównie tam przebywają

#3:  Autor: Pele PisanieNadesłano: Wt kwiet 05, 2005 6:40 pm
    ----
W Rzeszowie dziala klub w IV LO ul Dąbrowskiego we wtorki o k 16.00 zapraszamy !!!

#4:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Wt kwiet 05, 2005 7:39 pm
    ----
Na wiki
wiki.go.art.pl/index.php/KlubyGo
nic o tym nie ma... Może dodasz wpis Pele?

#5:  Autor: CzerminiakSkąd jesteś: Mielec PisanieNadesłano: Śr kwiet 06, 2005 1:15 pm
    ----
W jakiej sali i do której godziny klub jest otwarty ?

#6:  Autor: Pele PisanieNadesłano: Pt kwiet 22, 2005 1:59 pm
    ----
Go

#7:  Autor: Pele PisanieNadesłano: Pt kwiet 22, 2005 2:04 pm
    ----
Gość z wiki nie odpowiada na moje maile. Spotkania klubu zaczynają się we wtorki o godzinie 16.00-17.00 jeśli checie to napiszczie mi maile na mipp @ o2.pl to podam dokładne informacje. Nasz klub się dopiero rozrasta (jest narazie 6 osób) i niestety nie mamy żadnego nauczyciela :(.
Sala w której się odbywają spotkania to sale informatyczne czyli 4 lub 6.

#8:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt kwiet 22, 2005 3:26 pm
    ----
Pele wrote:
Gość z wiki nie odpowiada na moje maile.
?
Na wiki możesz wprowadzać zmiany samemu, o to chodzi w wiki.
Chyba że Cię źle zrozumiałem.

Pele wrote:
Nasz klub się dopiero rozrasta (jest narazie 6 osób) i niestety nie mamy żadnego nauczyciela :(.
Uczcie się od siebie nawzajem, grajcie i co najważniejsze czerpcie z tego radość Bardzo szczęśliwy
Zapewne przynajmniej częśc tych osób które się spotykają, gra też w internecie? To klub jest idealnym miejscem na wymiane doświadczeń zdobytych z internetu.
Pozdrawiam



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1