Liga nic nie rozumiem
-> Turnieje i Liga

#1: Liga nic nie rozumiem Autor: ssokolowSkąd jesteś: Sereno Fenn'a 4/8 Krakow PisanieNadesłano: Śr wrz 08, 2004 7:57 pm
    ----
1. Co jesli do jakiejs grupy zapisze sie 3 gosci ktorych nie bedzie sie dalo zlapac ?? rozumiem ze wtedy wylatuje cala grupa bo przeciez nikt nie rozegra 5 gier ??
(moze po wywaleniu osoby z najmniejsza liczba gier ten prog sie powinien obnizac) ??

2. W "automatycznym" systemie sa ponoc 4 kroki dodawania gier...
wiec -> kliknalem w wybierz plik
wybralem
potwierdzilem dane...
i znowu wrocilem do punktu wyjscia a na tablicy nic sie nie zmienilo ...

chmm :/

3. Jak jest w koncu z czasem ?? czy jesli OBOJE przeciwnikow ustali inny czas
to czy gra nie bedzie zaliczona ??

nic nie rozumiem i cos mi sie tutaj nie podoba ...

#2:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr wrz 08, 2004 9:21 pm
    ----
1. Dlatego w lidze jest coś takiego jak walkower - wysylasz maila z prośbą o ustalenie terminu gry do niego i jednoczesnie na adres swojej grupy. Jezeli gostek nie rozegra z Toba gry ty otrzymujesz punkt, a gostek i tak nie bedzie mial zaliczonej gry - czyli ty ja "rozegrasz" a on nie (jest to chyba napisane w regulaminie o ile mnie pamiec nie myli)
2. Na razie nie zaistnial taki blad wsrod innych graczy ani podczas testow (jest inny blad, ktory bede dzisiaj poprawial) wiec sprobuj jeszcze raz. Jezeli znow to sie nie powiedzie, wyslij mi (albo do admina grupy) te gre (zreszta we wrzesniowej rundzie prosimy o jeszcze wysylanie gier mailem, tak na wszelki wypadek - system jest w fazie testow, a nie wszystko uda mi sie przetestowac u siebie na komputerze)
3. MINIMALNY czas to 10/10/25 Jezeli ustalicie miedzy soba ze chcecie wiekszy czas to prosze bardzo. To tez jest napisane w regulaminie

WNIOSEK: Prosimy czytac regulamin Drwiący

#3:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 12:37 am
    ----
Ponieważ wiem o jaką grę chodzi, wydaje mi sie, że:
2. w tej grze było komi 0,5 a nie 6,5, jeżeli y0sh zrobił w skrypcie warunek to mogło gry nie przyjąć. (y0sh, zrobiłeś?) Ale jeśli tak, to powinien wyskoczyć jakiś komunikat.
3. Owszem, czas może być dłuższy, ale według obecnego regulaminu (interpretacja dede Puszczający oczko ) powinien być z kanadyjskim byo.

#4:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 12:49 am
    ----
chris chce wprowadzic mozliwosc grania w lidze wg japonskiego byo-yomi. Yosh - czy system jest na to przygotowany?

#5:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 2:24 am
    ----
Najpierw odpowiem Dobromile:
Tak system bedzie sie "burzyl" ze komi jest inne niz 6.5 ALE gra zostanie zapisana i bedzie czekac na potwierdzenie przez admina. Uzytkownik w miedzyczasie dostanie komunikat co i jak jest nie tak, a nawet bedzie mial mozliwosc wytlumaczenia sie Puszczający oczko Wiec to ze gra sie nie wgrala jest jak na razie jedynym przypadkiem - moze problem z przeslaniem gry byl, albo cos - trudno powiedziec Wykrzyknik

Odpowiadam dede:
Jak bedzie trzeba to system bedzie przygotowany na zwykle byo Puszczający oczko Podacie mi minimalne ustawienie czasu zwyklego byo-yomi a ja zrobie reszte

W tej chwili pracuje nad poprawieniem listy rankingowej (musze poczekac do rana na Romana Pszonke ktorego juz dzisiaj i tak ostro meczylem ;)) bo jak to zwykle bywa u informatykow: U MNIE WSZYSTKO DZIALA :D:D:D A tak serio to usunalem juz tez inny bug na ktory natknal sie mz. Wszystko zmierza ku lepszemu - dziekuje za cierpliwosc okazana systemowi i jego bledom Drwiący

#6: wysylanie gry Autor: ssokolowSkąd jesteś: Sereno Fenn'a 4/8 Krakow PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 4:12 am
    ----
Przykro mi ale wysylanie gry nadal nie dziala...

(po DRUGIM kroku mnie wyrzuca)

nic nie zmieniam (normalnie zaznacza mi sie TAK)
samo klikam dalej... no i nic sie nie dzieje... wyrzuca mnie spowrotem

uzywam Mozilli normalnie ale probowalem tez z IE i nie dziala...
poprostu wyswietla mi sie:
---------------------------------------------
Automatyczny System Rozliczeniowy Ligi Internetowej Akademii Go

Projekt i realizacja: y0shua
----------------------------------------------
i tyle zadnego komunikatu ani nic...
plik raczej przesyla po pierwszym kroku
bo w koncu rozpoznaje nicki i wynik poprawnie
tylko dalej mi nie dziala...

wyslalem na wszelki wypadek na e-mail mojej grupy

pozdrawiam serdecznie

Sz. S.

#7:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 10:43 am
    ----
jezeli bys mogl to wyslij ja rowniez na moj adres mailowy(masz w moim profilu) - zobacze co nie tak gra.



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1