Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  :| |:
-> Turnieje i Liga

#16:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn wrz 19, 2004 10:46 am
    ----
Code::
BUGFIX:
1. Punkty SOS nie są brane pod uwagę w tworzeniu listy startowej
2. Znacznik MAIL jest wyświetlany tylko przy tej osobie która wysłała maila
3. Dobromila ma już jeden punkt na liście startowej tak jak sobie tego życzyła ( a tak serio to gra była zdublowana w bazie dlatego miałaś dwa punkty - nie powinno to się powtórzyć ;) )

#17:  Autor: adziu PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 1:28 pm
    ----
zauwazylem wlasnie, ze w grach archiwalnych wynik partii nie jest juz linkiem do jej zapisu. mozna to poprawic?

#18:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:03 pm
    ----
Jest to zrobione specjalnie, gdyż partie przechowywane są "na żywca" w polu tekstowym (nie pamietam tylko czy blob czy tez inny bigtext Puszczający oczko ). Stwierdzilem ze z powodow wydajnosciowych lepiej nie przetrzymywac archiwalnych gier w bazie.. dlatego linku do gier nie ma.

#19:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:09 pm
    ----
A można to zmienić tak, że dostępne będą tylko partie z poprzedniej edycji? Wtedy nie będzie problemu z pęcznieniem bazy, a tak jak jest teraz niektóre partie dostępne są nawet krócej niż dzień, co nie ma sensu...

#20:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn grud 06, 2004 7:12 pm
    ----
Niestety wszelkie poprawki bugfixy updaty pewnie beda musialy poczekac na przyszly rok, bo w tym tygodniu wyjezdzam i pewnie bede mial tylko sporadyczny dostep do kompow i neta.

Reszta bedzie uzalezniona od wolnego czasu oczywiscie :] Ale juz zaczalem myslec nad SystememV2 Puszczający oczko

#21:  Autor: adziu PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 3:34 am
    ----
a nie lepiej zamiast blobu nadawac partiom jako nazwe narastajacy numer i trzymac je w osobnym katalogu? a w bazie trzymac tylko numer i generowac link do pliku.

#22:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 11:55 am
    ----
hah, pewnie ze o tym pomyslalem... ale jakos po fakcie... Spoko wszystko bedzie pieknie w ver2.0 Puszczający oczko

#23:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz grud 30, 2004 9:59 pm
    ----
Zauważyłem pewną dziwną rzecz :), przez pewien czas grupa oczekująca (K) miała 7 zawodników a jednoczesnie została stworzona grupa (L) w której znalazł sie MirkoT (wczesniej chyba był w grupie K), czyżby zemsta yosha za nieobecność admina w poprzedniej rundzie Pytanie Puszczający oczko

#24:  Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Śr stycz 05, 2005 1:30 am
    ----
Mandos wrote:
Zauważyłem pewną dziwną rzecz :), przez pewien czas grupa oczekująca (K) miała 7 zawodników a jednoczesnie została stworzona grupa (L) w której znalazł sie MirkoT (wczesniej chyba był w grupie K), czyżby zemsta yosha za nieobecność admina w poprzedniej rundzie Pytanie Puszczający oczko
Nie to nie zemsta y0sha to zemsta mirkota Bardzo szczęśliwy

#25:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Śr stycz 05, 2005 1:57 am
    ----
jak tylko zalicze sesje to powinienem sie wziac za ver 2.0 systemu. Wczesniej stworzymy jakas whishliste zeby wszyscy byli zadowoleni Bardzo szczęśliwy Zreszta juz mozecie pisac tutaj jakie macie zyczenia i uwagi a'propos systemu

#26:  Autor: AdellonSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 3:09 pm
    ----
Cześć,
zauważyłem, że liga niby się rozpoczęła, ale dalej nie ma daty od kiedy do kiedy ona jest oraz (co ważniejsze) nie ma linków aby wysłać sgf'a.

Pozdro

#27:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 6:00 pm
    ----
MirkoT roliczyl runde ale nie wystartowal nowej. Zrobie to za niego i mam nadzieje ze mnie za to nie zabije Puszczający oczko

#28:  Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Pn lut 06, 2005 1:20 am
    ----
y0shua wrote:
MirkoT roliczyl runde ale nie wystartowal nowej. Zrobie to za niego i mam nadzieje ze mnie za to nie zabije Puszczający oczko
Oczywiście, że Cię zabiję Wesoły
A tak swoją drogą to nie wiem jak to się stało Smutny
Pozdrowienia dla wszystkich MirkoT

#29: Re: Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn May 16, 2005 2:10 pm
    ----
nowy problem:
uploadowalam grę do ligi, niestety podczas uploadu wyskoczył mi radosny komunikat, że coś jest nie tak.
Na liście gier moja gra bardzo ładnie jest widoczna i niby wszystko jest ok, ale na liscie startowej mam 0 punktów Smutny mimo że tę grę wygrałam.
I co z tym zrobić??

#30: Re: Automatyczny System Ligi - Bugi i Updaty Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 16, 2005 2:17 pm
    ----
ogólnie moduł ligi jest nieprzetestowany z ta wersją PHPNuke'a (w zasadzie jest to Dragonfly)
- zerknę dzisiaj wieczorem - niestety nie mogę nic obiecać -> egzaminy się zbliżają Smutny
- znany jest też mi problem z błędem Javascriptowym występującym w module ligi pod IE (pod firefoxem nie występował) - też postaram się temu przyjrzeć (podobny błąd występuje chyba przy wysyłaniu postów na forum Smutny )

============= UPDATE ==============================
poprawilem to z modulu moderatora ligi, ale błąd może się powtarzać.... będę patrzył na to dzisiaj... Proszę o zgłaszanie wszystkich błędów - najlepiej z opisami jakie wyrzuca przeglądarka



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny  :| |:
Strona 2 z 3