SOS/SODOS?
-> Początkujący

#1: SOS/SODOS? Autor: RobertJAWOSkąd jesteś: Częstochowa PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 6:11 pm
    ----
Witam!
Czy mógłby mi ktoś dokładnie wyjaśnić, na czym polega ten SOS/SODOS, i jak to się ma do liczenia punktów?
Bardzo bym prosił o niezawiłe przedstawienie mojego problemu, i najlepiej z jakimiś przykładami:)

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz wrz 09, 2004 8:36 pm
    ----
Po pierwsze, powyżej jest link 'Szukaj'. Każdy zadający pytanie powinien wpierw sprawdzić, czy odpowiedź na nie nie zotała już gdzieś na tym forum udzielona.
Po drugie, gdzieś był wątek, w ktorym te sprawe dokladnie tlumaczylem, ale nie moge go znalezc Płaczący lub bardzo smutny
Po trzecie - przejrzyj go.art.pl/wyniki/punktacja.php. Jako przyklad wez wyniki dowolnego turnieju które znajdziesz na go.art (ktorych jest mnostwo).

#3:  Autor: skalpel PisanieNadesłano: Wt lut 28, 2006 1:05 am
    ----
marcin wrote:
gdzieś był wątek, w ktorym te sprawe dokladnie tlumaczylem, ale nie moge go znalezc Płaczący lub bardzo smutny
ja też nie Przewracający oczami

marcin wrote:
przejrzyj go.art.pl/wyniki/punktacja.php. Jako przyklad wez wyniki dowolnego turnieju które znajdziesz na go.art (ktorych jest mnostwo).

link nie działa Przewracający oczami

może ktoś to tutaj wytłumaczy, bo sam nie wiem za bardzo o co chodzi? Przewracający oczami

#4:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt lut 28, 2006 8:56 am
    ----
skalpel wrote:

może ktoś to tutaj wytłumaczy, bo sam nie wiem za bardzo o co chodzi? Przewracający oczami

SOS - sum of scores - Suma punktów jaką łącznie uzyskały osoby z którymi grałeś na turnieju. (przykładowo grałeś z Martą - ona ma 3, z Michałem, on ma 2, z Jankiem on ma 2, i Agnieszką ona ma 0 - twój SOS to 3 + 2 + 2 + 0)

SODOS - sum of defeated opponent scores - suma punktów jaką łącznie uzyskały osoby z którymi WYGRAŁEŚ. (powiedzmy ze do powyższego wygrałeś z Michałem i Agnieszką, więc masz 2 punkty)

SOSOS - sum of sum of scores - suma SOSów przeciwników z którymi grałeś.

Radzę poprzeglądać dowolne wyniki z turniejów, naprawde wszystko się wtedy wyjaśni.

#5: Re: SOS/SODOS? Autor: skalpel PisanieNadesłano: Wt lut 28, 2006 4:22 pm
    ----
dzięki benerit, teraz już chyba wszystko rozumiem Puszczający oczko



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1