Propozycja utworzenia grupy dyskusyjnej "pl.rec.gry.go&
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
-> Forum ogólne

#31:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Pn paźdź 04, 2004 10:29 pm
    ----
Analogia nie bardzo trafiona, ponieważ pojawienie się kgs-u spowodowało obumarcie aurory.

#32:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pn paźdź 04, 2004 10:55 pm
    ----
Dobromila wrote:
Analogia nie bardzo trafiona, ponieważ pojawienie się kgs-u spowodowało obumarcie aurory.

Nie wiem ile które ma lat niemniej przyczyn dopatrywałbym się w tym, że na Aurorze można było spędzić cały wieczór i nie znaleźć przeciwnika, natomiast na KGS taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko.

JK

#33:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn paźdź 04, 2004 11:22 pm
    ----
johnkelly wrote:


Nie wiem ile które ma lat niemniej przyczyn dopatrywałbym się w tym, że na Aurorze można było spędzić cały wieczór i nie znaleźć przeciwnika, natomiast na KGS taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko.

JK

Kiedys na Aurorze mozna bylo bez problemu znalezc przeciwnika lub z kims porozmawiac, wiec uwazam ze Dobromila ma racje.

#34:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn paźdź 04, 2004 11:52 pm
    ----
Pojawienie się KGS nie spowodowało obumarcia Aurory, ponieważ KGS istnieje od dość dawna (bodajże od 1999), a Aurora na dobre obumarła w 2003 roku. Moim zdaniem było to nieuniknione - był to mały, lokalny serwer na którym nie można było zazwyczaj spotkać więcej niz 10-15 osób.

Jego zaletą było to ze był nasz - ale i tak trudno tam było zagrać grę. Większość ludzi i tak grała jednocześnie na innych serwerach, a "świnka" była traktowana jako miejsce spotkań towarzyskich, czasem nawet spotkań Zarządu PSG :).

KGS jest o wiele bardziej zaawansowany technologicznie, łatwiej się tam uczy i to zdecydowało o przeniesieniu tam lekcji IAG. Mam wrażenie, że właśnie po tym ruchu w pazdzierniku 2002 siła ciężkości go internetowego przerzucona została na KGS. KGS jest też łatwy w obsłudze, a "świnki" należało się uczyć.

Podsumowując - analogia pomiędzy KGS i usenetem jest mocno chybiona.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  :| |:
Strona 3 z 3