menu użytkownika: statystyki: błędne wyliczone procenty?
-> Bugi

#1: menu użytkownika: statystyki: błędne wyliczone procenty? Autor: nareSkąd jesteś: Hajnówka PisanieNadesłano: Wt wrz 28, 2004 2:23 pm
    ----
przykładowe wskazania:
irix: 9.025% (1)
aix: 9.025% (1)
linux: 3.500% (38784)

Odnoszę wrażenie że te dwa pierwsze wpisy powinny być na 0%.

#2:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt wrz 28, 2004 3:20 pm
    ----
a może powinno być 9,025 razy 10 do minus którejśtam?

#3:  Autor: nareSkąd jesteś: Hajnówka PisanieNadesłano: Wt wrz 28, 2004 3:38 pm
    ----
Dobromila wrote:
a może powinno być 9,025 razy 10 do minus którejśtam?
Może być ;->. W oczy rzucają się głównie paski (dłuższy irixowy niż linuksowy).

#4: Re: menu użytkownika: statystyki: błędne wyliczone procenty? Autor: adziu PisanieNadesłano: Wt wrz 28, 2004 8:32 pm
    ----
narepl wrote:
przykładowe wskazania:
irix: 9.025% (1)
aix: 9.025% (1)
linux: 3.500% (38784)

Odnoszę wrażenie że te dwa pierwsze wpisy powinny być na 0%.

ja odnosze wrazenie, ze dwa pierwsze wpisy naleza do wyszukiwarek internetowych, ktore co jakis czas przewalaja sie przez cala akademie z jednego ip, a pozycja trzecia jest uzywana przez ludzi, ktorych jest zdecydowanie wiecej, ale ogladaja tylko to co chca

#5: Re: menu użytkownika: statystyki: błędne wyliczone procenty? Autor: nareSkąd jesteś: Hajnówka PisanieNadesłano: Śr wrz 29, 2004 4:58 pm
    ----
adziu wrote:

ja odnosze wrazenie, ze dwa pierwsze wpisy naleza do wyszukiwarek internetowych, ktore co jakis czas przewalaja sie przez cala akademie z jednego ip, a pozycja trzecia jest uzywana przez ludzi, ktorych jest zdecydowanie wiecej, ale ogladaja tylko to co chca

"Poprawiłem" to w ten sposób, że ściągnąłem pojedynczą stronę raz jako
IRIX OS, raz jako AIX OS i mam teraz 0%. Błąd jest chyba kiedy mamy tylko jedną odsłonę (lub 1 ipek), ale na razie przestał być aktualny.



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1