gobase.org - rejestracja
-> Forum ogólne

#1: gobase.org - rejestracja Autor: cyberainSkąd jesteś: Siemianowice Śląskie PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 9:32 am
    ----
Witam wszystkich.
Czy udało się komuś zarejestrować na gobase.org?
Jeśli tak, to chętnie się dowiem w jaki sposób bo mój już drugi mail z prośbą o rejestrację pozostał bez echa Smutny

#2:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 10:46 am
    ----
Owszem, mnie się udało. Dosyć dawno co prawda, ale jednak.
Ponoć największe problemy wynikają z adresu e-mail. Nie wiadomo dlaczego część z nich uważana jest przez adminów gobase jako komercyjne.
Spróbuj więc po prostu z innego e-maila.
Nie pamiętam z jakiego ja się rejestrowałam, ale było to albo wp.pl albo o2.pl. Więc oba są darmowe. Po prostu popróbuj.

#3:  Autor: cyberainSkąd jesteś: Siemianowice Śląskie PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 2:26 pm
    ----
Dobromila wrote:

Nie pamiętam z jakiego ja się rejestrowałam, ale było to albo wp.pl albo o2.pl. Więc oba są darmowe. Po prostu popróbuj.

Tylko że obecnie raczej nie działa gdyż jak piszą:
We will not process requests coming from anonymous and/or free E-mail services such as: hotmail, usa.net, yahoo, msn, aol, gmx, softhome, wp.pl, mail.*, webmail.*, ...

Ech, nawet wp.pl się załapało... Będę jednak próbował dalej.

#4:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 3:14 pm
    ----
cyberain wrote:
Tylko że obecnie raczej nie działa gdyż jak piszą:
We will not process requests coming from anonymous and/or free E-mail services such as: hotmail, usa.net, yahoo, msn, aol, gmx, softhome, wp.pl, mail.*, webmail.*, ...

Ech, nawet wp.pl się załapało... Będę jednak próbował dalej.

Zalogowałem się z wp.pl w zeszłym roku. Musisz podać jak najwięcej danych dzięki którym będzie można cię zweryfikować: nicka KGS, numer EGF, dane z PSG.

JK

#5:  Autor: cyberainSkąd jesteś: Siemianowice Śląskie PisanieNadesłano: Cz paźdź 07, 2004 10:24 pm
    ----
Nick'a podałem ale na rankingu ani na PSG ani
EGF jeszcze nie mam. Jak się dorobię to spróbuję znowu. Dzięki za info wszystkim.

#6:  Autor: shuuSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Wt paźdź 12, 2004 6:07 pm
    ----
mi sie udalo jakos przed wakacjami...podalem swoj nick na wszystkich serwerach jakich gralem a takze sile PSG konto mailowe mam na onecie...o podalem tez swoje pelne dane...jak sienazywam gdzie mieszkam itp Puszczający oczko

#7: Re: gobase.org - rejestracja Autor: gwynbleiddSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt list 10, 2006 10:10 am
    ----
Może ktoś wie co teraz trzeba zrobić aby się na tej stronie zarejestrować? Próbowałem już chyba wszystkich sposobów, z maila providera netu (icpnet), z uczelnianego (@au.poznan.pl), podawałem wszystkie wymagane dane, nicki z KGS, Pandy, DGS, link do rankingu PSG i mój nr. i zero odzewu....
może po prostu dyskryminowane są maile z końcówką .pl?
Jeśli ktoś ma jakąś radę to byłbym wdzięczny.

#8: Re: gobase.org - rejestracja Autor: PrometeuszSkąd jesteś: Bydgoszcz PisanieNadesłano: Pt May 25, 2007 12:36 am
    ----
Instrukcje podał ktoś na liście GO-L w listopadzie 2006
Trzeba chyba podać dodatkowo link do swojego profilu z listy playerów EGF
wtedy zostaniesz wzięty za goistę. Bardzo szczęśliwy i zarejestrowany...
Prometeusz

#9: Re: gobase.org - rejestracja Autor: salmonSkąd jesteś: Bielsko-Biała PisanieNadesłano: Pt May 25, 2007 10:02 am
    ----
Prometeusz wrote:
Instrukcje podał ktoś na liście GO-L w listopadzie 2006
A dokładnie: www.man.torun.pl/cgi-b...amp;P=6687



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1