kamienie: drewno czy szklo
-> Forum ogólne

#1: kamienie: drewno czy szklo Autor: ouroborosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pt list 12, 2004 12:05 am
    ----
Co sadzicie o drewnianych kamieniach?
Niby dzwiek nie ten sam co przy szklanych (lub prawdziwych kamieniach), ale chyba troche mniej sie slizgaja niz szklane...

Pozdrowienia,
Ouroboros

#2:  Autor: sheena PisanieNadesłano: Pt list 12, 2004 7:06 pm
    ----
fajnie to brzmi, kamien z drewna ^^ nie mialam okazji grac drewnianymi kamieniami i chyba bym nie chciala sprobowac ;]

#3: Re: kamienie: drewno czy szklo Autor: temporarySkąd jesteś: :SKĄDINĄD PisanieNadesłano: Sb list 13, 2004 1:50 pm
    ----
ouroboros wrote:
Co sadzicie o drewnianych kamieniach?
Niby dzwiek nie ten sam co przy szklanych (lub prawdziwych kamieniach), ale chyba troche mniej sie slizgaja niz szklane...

...i do wanny mozna zabrac - nie utona...

MSPANC Puszczający oczko

#4:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb list 13, 2004 10:17 pm
    ----
Ja w domku mam drewniane kamienie i zajefajnie sie nimi gra Bardzo szczęśliwy

#5:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Śr list 17, 2004 2:44 pm
    ----
A gdzie je kupic mozna?
btw, to troche paradoksalne:)

#6: kamienie: drewno czy szklo cd. Autor: ouroborosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Śr list 17, 2004 3:53 pm
    ----
Sayaka wrote:
A gdzie je kupic mozna?

Ostatnio widzialem taki tani komplet na ebay'u:
cgi.ebay.com/ws/eBayIS...2&rd=1
Ale jesli ktos jest zainteresowany, to niech sie spieszy - aukcja konczy sie za 6 godzin Uśmiech

Pozdrowienia,
Ouroboros

#7:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Śr list 17, 2004 6:07 pm
    ----
Z tego co ja pamiętam nie kupiwałem tego w żadnym sklepie goistycznym tylko w jakimś co to się drewnem zajmuje (jakkolwiek go nazwać) Wesoły Złożyłem zamówienie że chce żeby mi zrobili goban taki fajny składany no i kamienie. Co do kształtu jakoś sami wydumali kształt i musze powiedziec ze calkiem niezle im to wyszło. A paradoksalne to swoją drogą to jest Bardzo szczęśliwy



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1