Skąd ściągać HnG?
-> Manga & Anime

#1: Skąd ściągać HnG? Autor: olmy PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 2:02 pm
    ----
Możliwe, że pytanie już gdzieś padło, ale nie mogę się doszukać, więc bardzo proszę o odpowiedzi: Z jakich stron, czy serwerów FTP można ściągnąć całość HnG Manga i Anime w języku angielskim?
Jak ktoś zna kilka lokalizacji to jeszcze lepiej. Jakiś rok temu udało mi się ściągnąć mangę do odcinka 120 i anime do odcinka 70 a nowsze przestały się pojawiać. Mam nadzieję, że teraz można gdzieś znaleźć całość.

#2:  Autor: sheena PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 6:48 pm
    ----
Mange [do momentu jak hikaru gra z morishita senseiem w eliminacjach do honinbo, dalej mi sie sciagac nie chcialo bo zdazylam obejrzec wszystkie ep] wrzucilam niedawno na multi.eu.org/~diana/hng, zreszta gdzies w starszych postach jest link do strony z ktorej to mam. Tak samo jak jest gdzies adres ftpa z wszystkimi 75 epizodami plus dwa speciale plus cala masa hikarowatych rzeczy, bodajze hikago.flirble.org

#3:  Autor: koperkuba PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 12:41 am
    ----
Stanałem w okolicach 50 odcinka anime HnG. Czy gdzieś jeszcze, na sieci można dorwać odcinki od 50 w górę?

#4: Pomoc Autor: Michalbardock PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 7:59 pm
    ----
Mangi Hikaru no Go normalnie już nie ściągniesz nigdzie, bo została wydana w USA. Jedynie na Irc jest nadal dostępna, ale sciąganie z niego jest uciążliwe, chyba że masz sybki internet.
A co do Anime, to zainstalujcie sobie eMule, widziałem tam odcinki powyżej 70, ale ma je przeważnie jedna lub dwie osoby, więc bez szybkiego internetu, ściągnięcie jest nie możliwe.
Mangę również znajdziecie w eMule.

#5:  Autor: KichitaSkąd jesteś: cmenatrz PisanieNadesłano: Wt lut 15, 2005 10:33 pm
    ----
a tam mam tylko dwa anime:( no cóż.... ale jak ktoś zna fajne stronki z anime to niech napisze^^
POZDRO

#6:  Autor: fernellSkąd jesteś: Olsztyn PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 3:29 am
    ----
Wspaniale wiesci Bardzo szczęśliwy . Wszystkie czesci Hikaru no go dostepne na www.torrentspy.com. Potem mi podziekujecie. Miłego zassysania 8).
Aha niestety niema rozy bez kolcow i jest to wersja z angielskimi napisami. Polskich napisow mimo wielu staran nieudalo mi sie odszukac.
Ale dla pocieszenia dodam ze ja rozumiem wszystko doskonale a moj angielski jest zupelnie sredni.



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1