Gdzie jest admin ligi?
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Turnieje i Liga

#1: Gdzie jest admin ligi? Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb list 20, 2004 4:17 pm
    ----
No właśnie. Ostatnio pan KGS widział go w zeszłym miesiącu. Na maile nie odpowiada, a i faktu wysłania maili z prośbą nie zaznacza (z wyjątkiem własnych). MirkoT jest chyba najtrudniejszym do złapania uczestnikiem ligi. Szewc bez butów chodzi??

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn list 29, 2004 9:15 pm
    ----
W grupie oczekujcej "J" jest 7 osob, a wiec brak kompletu, a rozpoczely sie zapisy do grupy "L".

#3:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn list 29, 2004 11:06 pm
    ----
Może się nie znam, ale widzę po 8 osób w grupach J i K... Puszczający oczko

#4:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 11:08 am
    ----
Dzis jak patrzylem, to wszystko wrocilo do normy, ale gdy pisalem tego posta byla jeszcze grupa "L", a w mojej grupie "J" brakowalo jednej osoby.

#5:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 6:34 pm
    ----
Widzę, że pojawiły się oznaczenia "mail". Dlaczego jednak jest napisane, iż wysłałem do wszystkich oprócz MirkoTa, mimo iż upominałem tego człowieka dwa razy nie uzyskawszy odpowiedzi??

#6:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 7:29 pm
    ----
mozliwe, ze dlatego tak jest bo on na poczatku miesiaca wyslal wszystkim maile a potem gdzies zniknal Puszczający oczko

#7:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 8:04 pm
    ----
Jest juz drugi dzien grudnia, a pelne grupy oczekujace nadal sa oczekujace. Kiedy bedzie mozna zaczac grac. Czy modul nie moze sam zmienic statusu grupy na podstawie daty i liczby uczestnikow w grupie?

#8:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz grud 02, 2004 11:25 pm
    ----
Będzie można zacząć grac kiedy się skończy ta runda czyli wyniki zostaną podliczone, nastąpią awanse i spadki oraz "reorganizacja" grup (czytaj wyrzucenie niegrających zawodników). Ustawienie zawodników w poszczególnych grupach może się mocno zmienić, dotyczy to również grup oczekujących.
Dlatego wszyscy teraz czekają na administratora ligi Wesoły Wykrzyknik

#9:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt grud 03, 2004 9:32 pm
    ----
Najpierw oczekiwalem w grupie oczekujacej, ktora zmieniala swoja liczebnosc, a teraz nie dosc, ze nie zostalem poinformowany o rozpoczeciu kolejki, to dodatkowo usunieto mnie z ligi i nie ma mnie w zadnej grupie. Moze ma to jakis zwiazek z moimi postami? Bardzo wściekły

#10:  Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 2:07 am
    ----
Kaisuj, to chyba nie ma zwiazku z postami, bo ja nic nie pisze na forum i tez zostalem wyrzucony z ligi. Bylem w grupie E. Albo jest to blad systemu rozliczeniowego albo ktos nas nie lubi.

#11:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 11:31 am
    ----
Jesli byles w grupie E, ktora jest grupa grajaca, to byc moze nie rozegrales wymaganego limitu gier. No, ale jesli rozegrales to juz inna sprawa Przewracający oczami

#12:  Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 2:12 pm
    ----
kaisuj wrote:
Najpierw oczekiwalem w grupie oczekujacej, ktora zmieniala swoja liczebnosc, a teraz nie dosc, ze nie zostalem poinformowany o rozpoczeciu kolejki, to dodatkowo usunieto mnie z ligi i nie ma mnie w zadnej grupie. Moze ma to jakis zwiazek z moimi postami? Bardzo wściekły

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Niestety nie wiem dlaczego zostałeś usunięty z grupy oczekującej, ale na pewno nie ma to związku z Twoimi mailami. Jest to jakiś błąd systemu rozliczania kolejki. Niestety jeszcze 2 osoby zostały pokrzywdzone: Rank i Gimli. Zaraz zajmę się reorganizacją grup i naprawieniem szkód.
Maila o rozpoczęciu nowej kolejki nie dostałeś, bo nie wysyłym go do uczestników grupy oczekującej.
Niestety w historii nie ma kto się kiedy zapisywał, więc nie mogę Cię umieścić w żadnej z grup grających Smutny
Proszę, żebyś zapisał się powtórnie a ja ze swojej strony będę bardziej uważał, żeby taka sytuacja już się nie powtórzyła.
Mirek

#13:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 7:01 pm
    ----
nie wiem w czym blad... przepraszam ze moj nieprofesjonalny system Puszczający oczko i za bledy spowodowane jego dzialaniem i nerwy z tego powodu. Jak tylko znajde czas bede patrzyl co z nim nie tak

#14:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 1:36 am
    ----
Wyglada na to ze kaisuj ma wyjątkowego pecha do ligi Wstrząśnięty

#15:  Autor: MirkoTSkąd jesteś: Ruda Śląska PisanieNadesłano: Pn grud 05, 2004 6:15 pm
    ----
dede wrote:
Wyglada na to ze kaisuj ma wyjątkowego pecha do ligi Wstrząśnięty

Postaram się, żeby teraz wszystko zależało już tylko od graczy, a nie od szczęścia czy pecha Puszczający oczko



-> Turnieje i Liga

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2