Przestrzeganie zasad na Kurniku.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
-> Forum ogólne

#46:  Autor: ParnSkąd jesteś: Zgierz PisanieNadesłano: Pn stycz 02, 2005 12:56 pm
    ----
mnie tam najbardziej denerwuje na kurniku to, ze wchodze sobie na stol, witam sie i nie zdarze nic wiecej powiedziec. (nie siadam na wolnym miejscu) i od razu jestem wypraszany (zdarzylo mi sie tak kilka razy).
druga rzecz to gdy przeciwnik przegra to od razu wyprasza ...
przyklady z innych gier niz go bo w go dawno na kurniku nie gralem

#47:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pn stycz 03, 2005 2:35 pm
    ----
Jak przykladowo w pociagu czlowiek wchodzi do przedzialu, to zwyczajowo pyta sie czy jest wolne i czy moze sie przysiasc nawet, jesli jest wolnych kilka miejsc. W internecie powinny obowiazywac analogiczne zasady dobrego wychowania...

#48:  Autor: DelitaSkąd jesteś: Pabianice PisanieNadesłano: Pt lut 18, 2005 8:24 pm
    ----
Em.. to może odkope nieco temat choc it ak zostało sporo powiedziane. Osobiście sporo gram na kurniku gdyż mam do nań sentyment i ogółem lubie panującą tam atmosferę:) Jednak na kurniku najbardziej wqrzające sa takie rzeczy jak:
-brak kultury
-zły system liczenia:)
-mało przejrzyste 19
Ja po prostu nie gram z ludźmi którzy wchodzą na stół, nie pwoiedzą cześc i nie spytają o grę. nieważne czy jest to pomarańczowy czy szary itd. tzreba tam wprowadzić troche kultury.. kilka osób dzięki temu naczuło się już..:) I dobrze

#49:  Autor: bl4cky PisanieNadesłano: Pt marca 18, 2005 2:11 pm
    ----
Ja tam lubię kurnik - jest dosyć luzacki.
Gram z szaraczkami, zielonymi, żółtymi i brązowymi. Fajnie mieć sandbaggerski rank, bo przynajmniej jest wesoło Bardzo szczęśliwy

Jeśli chodzi o forme - dla niektórych jest ona bardzo istotna, dla innych mniej.
Internet dla mnie nie jest tym samym, co gra face-to-face z żywym przeciwnikiem.
Na kurniku można odreagować, pośmiać się, pozwolić sobie na odrobinę bezczelności - gwarantuje to względna anonimowość.

pozdro

#50:  Autor: whistlerSkąd jesteś: Kęty PisanieNadesłano: Wt marca 29, 2005 11:08 am
    ----
Pare razy słyszałem to pytanie: "Jak można oszukiwać w go?" Otóż, MOŻNA ! Tak samo jak "oszukuje" nas magik w cyrku - po prostu robi coś czego nie zauważamy. Przykład: Od czasu do czasu wpadam na kurnik (z czystego sentymentu:) ), Kiedyś siadam do stołu z jakimś żółtym, ustawienia, plansza 9x9,czas , daje start, on nie. Jakieś zamieszanie, pytam, co jest ? Chwilkę później znowu start no i w końcu jakoś zaczęliśmy grać. Nagle patrzę, a on rozkłada 9 handi na tej małej planszy :)Można się śmiać ze mnie, że tego nie zauważyłem, owszem ale ...... to chyba nie o to chodzi w tej grze. W każdym razie dużo takich różnych "numerów" spotykam podczas moich krótkich wizyt na kurniku. Szkoda, że teraz jest mniej przyjaznie, ale to cena za zwiększenie popularności. Pozdrawiam

#51:  Autor: bl4cky PisanieNadesłano: Śr marca 30, 2005 1:52 pm
    ----
Ja też wpadłem na pedzio_listonosza Bardzo szczęśliwy

#52:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Śr marca 30, 2005 5:40 pm
    ----
ja rowniez Bardzo szczęśliwy widac ze pedzio to jakas nasza zmora Puszczający oczko



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  :| |:
Strona 4 z 4