Perwersyjne teksty matematykow
Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
-> Rozrywka

#1: Perwersyjne teksty matematykow Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Śr grud 01, 2004 2:30 am
    ----
Przychodzi logarytm do lekarza, a lekarz mówi: co panu tak wolno rosnie

Przychodzi zmienna do lekarza, a lekarz mówi: pani tu nie stala!

Przychodzi sinusoida do lekarza, a lekarz mówi: znowu ma pani okres?

Przychodzi jedynka do lekarza, a lekarz mówi: pani nie jest pierwsza.

Przychodzi stozek do lekarza, a lekarz mówi: cos pan taki sciety?

Przychodzi wielomian do lekarza, a lekarz mówi: uwaga, stopien!

Przychodzi zbiór pusty do lekarza, a lekarz mówi: nastepny prosze!

Przychodzi rozklad do lekarza, a lekarz mówi: czy pan jest normalny?

Przychodzi "i" do lekarza, a lekarz mówi: cos sie pani uroilo!

Przychodzi funkcja nieciagla do lekarza, a lekarz mówi: co, nikt nie chce
pani zrózniczkowac?

Przychodzi iloraz do lekarza, a lekarz pyta: a gdzie reszta?

Przychodzi hiperboloida jednopowlokowa do lekarza, a lekarz mówi: co pani
taka prostolinijna?

Przychodzi element do lekarza, a lekarz wola: policja!

Przychodzi CRAY do lekarki, a lekarka mówi: jest pan dla mnie za szybki!

Przychodzi pamiec do lekarza, a lekarz mówi: kto pania tak skasowal?

Przychodzi liczba do lekarza, a lekarz mówi: jest pani pierwsza!

Przychodzi ciag Cauchy'ego do lekarza, a lekarz mówi: prosze sie tam z
tylu nie tloczyc!

Przychodzi wektor do lekarza, a lekarz mówi: kto pana tu skierowal?

Przychodzi ciag Cauchy'ego w przestrzeni zwartej do lekarza, a lekarz mówi
:
co pan taki ograniczony?

Przychodzi endomorfizm do lekarza, a lekarz mówi : ale ma pan trywialne
jadro.

Przychodzi zbiór do lekarza, a lekarz mówi: jest pan skonczony!

Przychodzi czlowiek co nie skumal tych dowcipów, a lekarz mu mówi: czegos
sie pan matemtyki nie uczyl jak w szkole dawali.

#2:  Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 5:41 pm
    ----
Ostatnim zdaniem zamknąłeś drogę, do jakiegokolwiek krytycznego skomentowania tego, co napisales. Uśmiech
Temat dokładnie opisuje te teksty. Perwersyjne to one są, ale co do smiesznosci, to bym sie spierał. Rozsierdzony

#3:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 7:18 pm
    ----
To ostatnie zdanie, to najwidoczniej o Gimlim.

#4:  Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Sb grud 04, 2004 9:49 pm
    ----
Zefciu, nie pisalem, ze są bez sensu, bo sens mają ale nie smieszą mnie.
W ogóle to nie śmieszy mnie nic związanego z matematyką ostatnio. Już mam dość matmy. Od października mam 11 godzin tygodniowo więc przestało mnie to bawić czy śmieszyć, szczególnie że terminy kolokwiów i egzaminów się zbliżają. Zakłopotany

#5:  Autor: black_moonSkąd jesteś: Zielona Góra PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 3:06 am
    ----
Podsunąłeś mi pomysł. Jak bede miał jakąś kartkówke a matmy (a babka niezła kosa) to jej poopowiadam .Wiesz ja może nie kumam nie ta przejrzystośc umysłu, ale ona na pewno . Pozdrawiam Uśmiech

#6:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr grud 08, 2004 8:48 am
    ----
Kawały tematyczne to fakt...
do zrozumienia niektórych trzeba nawet więcej niż liceum o profilu matematycznym Uśmiech

Mnie jako matematyka bardzo śmieszą...

pozdrawiam

Benerit

#7:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt grud 14, 2004 12:30 am
    ----
Dawno się tak nie śmiałam jak nad tymi tekstami.
Wesoły
ja co prawda nie matematyk, ale fizycy też rozumieją Fajny

#8:  Autor: YakimotoSkąd jesteś: Mikołów PisanieNadesłano: Pt grud 17, 2004 1:21 am
    ----
Świetne te dowcipy.:D..hehe..serio mądrze napisane..:P..a ja biolog i tez rozumie..:D..XDDDDDDD

#9: Moja matematyczka Autor: bl4cky PisanieNadesłano: Śr stycz 05, 2005 4:35 pm
    ----
Miałem kiedyś zajęcia z szkole średniej z matematyczką-dinozaurem (nikt już nie pamięta ile miała lat) wachlarz jej tekstów był niesamowity (był, bo już jest na emeryturz)

- W matematyce nic nie ginie, tylko ginie w przyrodzie
- Bład to duży
- Jeszcze chwila i rozgrzejesz mnie do czeroności i CI pałe postawię
...

miałem gdzieś to spisane - moze znajde Uśmiech

pozdro

P.S. Sprzedam sente

#10:  Autor: DrakiSkąd jesteś: Grudziadz/Gdańsk PisanieNadesłano: Cz lut 17, 2005 2:02 am
    ----
hehe, mnie tam niektóre śmieszyły ;P ( nie wiem tylko czy to dobrze czy źle _^_)
Anyway, mój nauczyciel matematyki to żywa legenda, jesli chodzi o rzucanie tekstami... jak nie zapomne to jutro wpisze jakies jego teksty Drwiący

#11: Re: Perwersyjne teksty biologow molekularnych Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 30, 2005 12:43 pm
    ----
Troche mnie to zainspirowalo...

Przychodzi enzym do lekarza, a lekarz mowi: Ma pan strasznie restrykcyjne podejscie.

Przychodzi E. coli po szoku cieplnym do lekarza, a lekarz mowi: Wierze w Pani kompetencje.

Przychodza restryktaza i metylowany DNA do lekarza i restryktaza mowi: Nie moge go strawic.

Przychodzi niedawno ustawiona PCR do lekarza, a lekarz mowi: Czy miala juz Pani pierwszy okres??

Przychodzi bromek do lekarza, a lekarz mowi: Widze, ze lubi Pan blyszczec.

Przychodzi bialko TBP do lekarza, a lekarz mowi: Porozmawiajmy o Pana zwiazkach z TATĄ.

Przychodzi nukleosom do lekarza, a lekarz mowi: Niezle Pan zakrecony.

Przychodzi plazmid do lekarza, a lekarz mowi: W kolko to samo.

Przychodzi grzyb do lekarza i mowi: Czuje sie strasznie niedoskonaly, a lekarz: Prawda, jakis bezplciowy Pan jest.

Przychodzi koniec do lekarza, a lekarz mowi: Ale Pan tepy.

#12: Re: Perwersyjne teksty matematykow Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Śr czerw 08, 2005 9:02 pm
    ----
Zgadza się te teksty są dość śmieszne (o dziwo śmieszą mnie dowcipy o matematyce).
Są bardzo fajne...

#13: Re: Perwersyjne teksty matematykow Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Pt list 04, 2005 10:10 pm
    ----
Idzie sobie e^x przez pustynie, patrzy, a tam w poplochu wszystkie funkcje uciekaja.
- Uciekaj! Tam jest Wielka Różniczka!
- Ja sie nie boje, jestem e^x!
Idzie dalej i rzeczywiscie - spotyka Wielka Rozniczke.
Wielka Rozniczka pyta:
- e^x, czemu nie uciekasz?
- Bo ja jestem e^x i sie Ciebie nie boje!
- Ale ja rozniczkuje po y!

#14: Re: Perwersyjne teksty matematykow Autor: XellosSkąd jesteś: Lesko PisanieNadesłano: Pt list 04, 2005 11:46 pm
    ----
huh a jaki ma to związek z tematem??

#15: Re: Perwersyjne teksty matematykow Autor: kotasiaSkąd jesteś: Krapkowice/Opole PisanieNadesłano: Pt list 04, 2005 11:47 pm
    ----
Z humanistów śmieją się inżynierowie, z inżynierów śmieją się fizycy, z fizyków śmieją się matematycy, z matematyków filozofowie, a z tych ostatnich wszyscy się śmieją
Puszczający oczko


Ostatnio zmienił(a) kotasia dnia Pt list 04, 2005 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz



-> Rozrywka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2  Następny  :| |:
Strona 1 z 2