gobrus(tm) by pasqda
-> Forum ogólne

#1: gobrus(tm) by pasqda Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 1:55 am
    ----
A oto goban wyszyty przez pasqde, o którym była mowa w innym topicu.
Patrzcie, podziwiajcie i żałujcie że nie gracie w Poznaniu.





#2:  Autor: adziu PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 3:11 am
    ----
wow

#3:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 6:29 am
    ----
adziu wrote:
wow
nic dodać, nic ująć Bardzo szczęśliwy

#4:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 1:13 pm
    ----
Pozwolę sobie nieśmiało pomarudzić - nie da się 'stuknąć' kamieniem. Ale ogólnie - wow

#5:  Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 3:35 pm
    ----
Jestem pod wrażeniem.
Problemem może być tylko prasowanie przed grą, żeby nie było zgięcia które widać na 2 zdjęciu. Rozsierdzony

#6:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 4:01 pm
    ----
A co jest pod "CENZURA"?

#7:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 5:00 pm
    ----
Wódka Premium Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

#8:  Autor: silkSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 5:32 pm
    ----
dede: niby masz racje, ale jak się znajdzie ładny drewniany stół to można i stuknąć Bardzo szczęśliwy

gimli: tak, między innymi dlatego 'tuba' z pierwszego zdjęcia jest wygodna, bo wtedy nie ma zgięć.

#9:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb stycz 08, 2005 7:44 pm
    ----
Nic doszyć, nic uciąć Uśmiech

#10:  Autor: Nabu PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2005 12:45 am
    ----
johnkelly wrote:
A co jest pod "CENZURA"?

Polkolordek wrote:
Wódka Premium

A ja naiwny myślałem, że goiści nie zażywają środków dopingujących. Wesoły

#11:  Autor: kotasiaSkąd jesteś: Krapkowice/Opole PisanieNadesłano: Cz stycz 13, 2005 7:14 pm
    ----
wow
niezle praktyczne to dzielo. super pomysl. Bardzo szczęśliwy

#12:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz stycz 20, 2005 1:07 am
    ----
Zacznijcie produkcje na szerszą skale, może chociaż tym zasłyną polscy Goiści. A przyokazji to będzie z pożytkiem dla ogółu. Ja bym sobie coś takiego nabył (ale ze stołem, żeby fajnie stukało Puszczający oczko ) i miał bym problem transpotrowania gobanu z głowy. Wesoły

#13:  Autor: DobromilaSkąd jesteś: Łódź/Zielonka PisanieNadesłano: Wt stycz 25, 2005 10:10 am
    ----
Hehe, widzę że słowo gobrus rodem z Łodzi doszło nawet do Poznania.
Bardzo szczęśliwy
A co na to poznańskie poczucie gwary? Przeszło wam przez gardło słowo które nie jest inne niż w całej reszcie kraju? Rozsierdzony

Dobra, koniec złośliwości. Drwiący Gobrusik rzeczywiście fajnie wykonany.
Gratulacje dla Paskudy.

#14:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt stycz 28, 2005 10:37 pm
    ----
Dobromila wrote:
Hehe, widzę że słowo gobrus rodem z Łodzi doszło nawet do Poznania.
Bardzo szczęśliwy
A zgadnij, kto je przeniósł?? (Hint: bar "Kanapa")
Dobromiła wrote:
A co na to poznańskie poczucie gwary? Przeszło wam przez gardło słowo które nie jest inne niż w całej reszcie kraju? Rozsierdzony
Przyganiały klapetki laczkom. Drwiący (Poza tym i tak nigdy nie rozumiem, po co zamiast jednego słowa "plendze" używać dwóch)



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1