Wyklad
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
-> Nauka

#1: Wyklad Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2005 11:52 am
    ----
Witam!

Postanowiłem przygotować kilka wykładów dla początkujących. Informację o nich będę umieszczał tutaj.

Dziś (tj. niedziela 09.01.05) o godzinie 20:00 odbędzie wykład pt. "zagrania na pierwszej lini"
Przedstawię na nim kilka problemów i sytuacji dla graczy o sile poniżej 14kyu. Serdecznie zapraszam.

#2:  Autor: AdellonSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2005 5:17 pm
    ----
Witam,
moze i głupie pytanie ale... gdzie będzie ten wykład Pytanie

#3:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2005 5:38 pm
    ----
Adellon wrote:
Witam,
moze i głupie pytanie ale... gdzie będzie ten wykład Pytanie

No oczywiscie ze KGS pokoj polski...

#4:  Autor: AdellonSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Pn stycz 09, 2005 5:56 pm
    ----
benerit wrote:


No oczywiscie ze KGS pokoj polski...
Dzięki, nie byłem pewien Uśmiech

#5:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Śr stycz 12, 2005 5:23 pm
    ----
Kolejny wyklad "co gracze powinni myslec w yose" odbedzie sie:

czwartek 13 stycznia 20:00 (pokoj polski Uśmiech )

jesli sie uda, to bedzie on juz w systemie audio Uśmiech

zapraszam

#6:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Cz stycz 13, 2005 11:16 am
    ----
Ze wzgledu na problemy techniczne (nie mam jeszcze aktywowanego systemu głosowego na kgs) wykład przenoszę na termin:

Niedziela 16. stycznia 20:00

Przepraszam za utrudnienia, i mam nadzieje, że do tego czasu sytuacja się wyjaśni.

Benerit

#7:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb stycz 15, 2005 3:57 am
    ----
wyklad na pewno bedzie w niedziele o 20:00

Odbedzie sie on w systemie audio, wiec jesli ktos nie jest pewien czy mu dzwięk działa, niech złapie mnie w sobote lub niedziele na kgs. Bo podczas wykladu nie bedzie na to czasu.

Jak pisałałem wczesniej wyklad jest przeznaczony dla poczatkujacych. Zapraszam serdecznie.

#8:  Autor: kotasiaSkąd jesteś: Krapkowice/Opole PisanieNadesłano: Sb stycz 15, 2005 8:20 pm
    ----
hura!!
juz sie ciesze na ten wyklad Uśmiech

#9:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 17, 2005 10:32 am
    ----
Dziekuje wszystkim, za przyjście na wykład! Dziękuję również Leszkowi, za jego pomoc.


Kolejny wykład wtorek 18 stycznia 20:00 "w poszukiwaniu sente - czyli analiza partii graczy kolo 15k"

Proszę umieszczać tutaj również uwagi i wasze pomysły na lekcje.
O czym byście chcieli posłuchać? Jaka forma wykładów najbardziej wam się podoba? Czy chcecie abym komentował wasze partie? Z chęcią dostosuję się do Waszych pomysłów.

#10:  Autor: MiltenSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 17, 2005 2:34 pm
    ----
Niestety nie mogło mnie być na tym wykładzie.
Czy można gdzieś teraz go obejrzeć??

#11:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 17, 2005 5:19 pm
    ----
Milten wrote:
Niestety nie mogło mnie być na tym wykładzie.
Czy można gdzieś teraz go obejrzeć??

Niestety nie - gdyz są one w systemie głosowym, wiec nawet sam sgf Tobie nic nie da, a mozliwosci zapisywania lekcji z glosem nie mam...

#12:  Autor: MiltenSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 17, 2005 5:41 pm
    ----
Szkoda, no cuż na następnych postaram się już być Puszczający oczko

#13:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Wt stycz 18, 2005 1:30 pm
    ----
Na czwartek 20. stycznia 20:00 planuje lekcje dla TOTALNE poczatkujacych.

czyli gracze 24-30k

plansze 13x13 - bede tlumaczyl, o co wlasciwie chodzi w Go... Uśmiech

Odbedzie sie ona pod warunkiem ze bedzie jakies zainteresowanie. Wiec jesli ktos jest chętny to prosze informowac na kgs, albo listem na akademię. (na forum nie musicie aby nie smiecic)

#14:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Cz stycz 20, 2005 8:18 pm
    ----
Dzis w czwartek dwa wyklady
20:00 dla poczatkujacych na 13x13
20:30 (lub pozniej) o graniu czarnym z handi

Jutro w piatek wyklad
20:00 "Wpływy, teren i liczenie punktów"

niedziela 23.01
20:00 "komentowanie jakiejś partii" - jakiej dokladnie jeszcze nie wymyslilem.

#15:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn stycz 24, 2005 12:07 pm
    ----
We wtorek o 20:00 kolejny wykład - tym razem o fuseki.

Zapraszam



-> Nauka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny  :| |:
Strona 1 z 5