Lektury po polsku...
-> Początkujący

#1: Lektury po polsku... Autor: TogashiSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Wt stycz 25, 2005 10:17 pm
    ----
Cześć. Szukamksiążek związanych z Go w języku polskim. Co możecie polecić?

#2:  Autor: wj22Skąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Wt stycz 25, 2005 10:36 pm
    ----
dla poczatkujacych graczy do 20k-> "Gra go"
dla graczy powiedzmy od 15k -> "Swiat go"

i chyba w najblizszym czasie ma wyjsc Lessons in the fundamentals of go Kageyamy(jako od amatora do zawodowca) -> to taka swietna ksiazka, ze zal bedzie opusci -> ciezko powiedziec od jakiego poziomu, czasami sa tam rzeczy dla 15k a czasami dla graczy dan(IMO, jestem blizej pierwszego wiec nie jestem na 100% pewny Puszczający oczko

#3:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 11:27 am
    ----
Moim zdaniem "Swiat GO" jest dobre rowniez dla tych, co dopiero poznaja zasady. W koncu ksiazka jest napisana tak, ze zaczyna sie podaniem podstawowych zasad i danych takich, jak przykladowa wielkosc kamieni. Odkladanie lektury tej ksiazki do czasu, az nam sila skoczy do 15k jest przesada.

#4:  Autor: KichitaSkąd jesteś: cmenatrz PisanieNadesłano: Sb lut 05, 2005 6:59 pm
    ----
Książke to sobie kupie ale mam do was pytanie. Czy wiecie gdzie można kupić GO???? Bo ja już szukałam w Szczecinie ale nie znalazłam Płaczący lub bardzo smutny Prosze napiszcie jak będziecie wiedzieli!!!

#5:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb lut 05, 2005 10:31 pm
    ----
Na samej górze strony jest link do sklepiku...



-> Początkujący

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1