Go w filmach
-> Forum ogólne

#1:  Autor: PawelSSkąd jesteś: kraków PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 1:51 pm
    ----
Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.

#2:  Autor: Ender PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 5:09 pm
    ----
PawelS wrote:
Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.

w ogole nie kojarze tytulu.ale dzieki za info moze poszukam w wypozyczalniach;)

#3:  Autor: yeellowSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz stycz 27, 2005 6:25 pm
    ----
Ender wrote:
PawelS wrote:
Ja o GO dowiedziałem się z filmu "Pi" Darena Aronofsky'ego. Tam też w grali matematyce jak w "Pięknym Umyśle". Swoją drogą ciekawy film.

w ogole nie kojarze tytulu.ale dzieki za info moze poszukam w wypozyczalniach;)

bardzo dobry film, warto Uśmiech

Pozdrawiam
Marcin

#4:  Autor: anetaSkąd jesteś: warszawa PisanieNadesłano: Pt stycz 28, 2005 5:47 pm
    ----
go w filmie - proszę bardzo:
www.european-go.org/ar...graphy.htm

i jeszcze raz dzięki waldek za ten link:)
aneta

#5:  Autor: SmandSkąd jesteś: Świetochłowice PisanieNadesłano: Wt marca 22, 2005 9:57 pm
    ----
Bardzo fajny film Uśmiech rowniez polecam Puszczający oczko

Polecam rowniez film "Hero" tam przez ulamek sekundy jest pokazane Go i musze powiedziec ze zrobilo na mnie bardzo duze wrazenie, podkresle ze jak ogladalem ten film to nawet nie wiedzialem co to za gierka byla Uśmiech Fajnie by bylo miec taki cus u siebie na ogrodku ... moze jakdorosne sobie cos takiego sprawie Uśmiech

#6:  Autor: foitekSkąd jesteś: opolskie PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:06 am
    ----
moja przygoda z Go tez zaczela sie od filmu "Pi" Uśmiech jest tam bardzo ciekawa scena grania w go z niebanalnym dialogiem Uśmiech wogole film pierwsza klasa Uśmiech (tak na marginesie to dodam tylko, ze rezyser tego filmu odpowiedzialny jest rozniwez za film "requiem fora a dream" a to juz pewnie wiele osob widzialo ;))



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1