koszalin
-> Ogłoszenia

#1: koszalin Autor: arthur_szuSkąd jesteś: Koszalin PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 5:48 pm
    ----
z chęcią zapoznam kogoś z Koszalina do gry w Go...pozdrawiam

#2:  Autor: kaisujSkąd jesteś: Lublin PisanieNadesłano: Pt lut 04, 2005 6:41 pm
    ----
Najpierw to sobie uzupelnij swoj profil i wpisz, ze jestes z Koszalina, zeby ludzie wiedzieli skad jestes:) Poszukaj ludzi ze swojego miasta w liscie uzytkowniokow. Moze ktos wpisal, ze jest z Koszalina.

#3: Re: koszalin Autor: matmanSkąd jesteś: Koszalin PisanieNadesłano: Pt sierp 11, 2006 11:22 pm
    ----
Ja też jestem z Koszalina więc możemy pograć.

#4: Re: koszalin Autor: jkkSkąd jesteś: Białogard/Koszalin PisanieNadesłano: Cz wrz 21, 2006 10:03 pm
    ----
Witam. Mieszkam w Białogardzie, pracuję w Koszalinie. Bywam też w Koszalinie w weekendy.

Pozdrowienia dla Kajsuja - mądrze mówi Uśmiech

Matman - Czy prowadzisz także zajęcia dla dzieci z podstawówek (szachy/go)?

#5: Re: koszalin Autor: matmanSkąd jesteś: Koszalin PisanieNadesłano: Cz paźdź 05, 2006 10:47 pm
    ----
Tak, w podstawówkach prowadzę na razie tylko szachy.
A jeśli chodzi o go to zapraszam wszystkich chętnych do mojego właśnie założonego klubu go który mieści się w koszalińskim Młodzieżym Domu Kultury, ul. Bogusława II 2, sala 104, w każdy czwartek o godzinie 19:15.

#6: Re: koszalin Autor: jkkSkąd jesteś: Białogard/Koszalin PisanieNadesłano: Sb stycz 06, 2007 12:50 am
    ----
Zapraszamy do tworzącego się klubu w Koszalinie. Mile widziane osoby w każdym wieku, dowolnym poziomie gry oraz pragnące się nauczyć. Dla dzieci m.in. zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury, "ferie z go" oraz mini turniej atari-go.

Informacje na stronie
www.koszalin.go.pl
Prosimy o kontakt!



-> Ogłoszenia

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1