Skleroza forum.
-> Bugi

#1: Skleroza forum. Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt lut 11, 2005 7:01 pm
    ----
Dlaczego forum nie pamięta, że już głosowałem w ankiecie? Na innych stronach z reguły można głosowac tylko raz mimo, że nie jest wymagane logowanie.

Druga sprawa: udzielam się w temacie, ktoś mi odpowiada, dostaję info o tym, wchodzę po linku do odpowiedzi... i dowiaduję się, że włażę tam gdzie mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Innymi słowy strona pamięta tylko moje wejście przez stronę główną a o takich wejściach "od kuchni" już nie.

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt lut 11, 2005 7:48 pm
    ----
Drugi problem wygląda mi na kłopoty z ciasteczkami, może twoja przeglądarka kasuje je nadprogramowo często? Czy za każdym razem kiedy wchodzisz na stronę musisz się logować? Np. ja nie, chyba że wchodzę po bardzo ale to bardzo długiej przerwie.

#3:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pt lut 11, 2005 7:52 pm
    ----
marcin wrote:
Drugi problem wygląda mi na kłopoty z ciasteczkami, może twoja przeglądarka kasuje je nadprogramowo często? Czy za każdym razem kiedy wchodzisz na stronę musisz się logować? Np. ja nie, chyba że wchodzę po bardzo ale to bardzo długiej przerwie.

Od momentu rejestracji może ze cztery razy musiałem się logować powtórnie więc jest problem z ciasteczkami ale chyba raczej nie u mnie. Z obserwacji wynika, że dotyczy to tylko ankiet.

Z kolei wchodzenie po linku wyglada jak opisalem wczesniej - strona nie widzi ciasteczek odpowiedzialnych za logowanie mimo, ze moge byc w innym oknie zalogowany i siedziec na forum.

#4: Re: Skleroza forum. Autor: sewerynSkąd jesteś: Piła PisanieNadesłano: Śr czerw 15, 2005 3:45 pm
    ----
nie działa też funkcja "Przejrzyj nowe wiadomości od ostatniej wizyty"

dlaczego jest tyle błedów w działaniu tego 'niebieskiego" formatu akademii czy 'pomaranczowy' musiał odejść, czyżby miał balcerowicza w rodzinie czy jak ,,

czy niemożnaby wrócić do poprzedniej wersji , działała dobrze i wygladała lepiej rowniez pod względem funkcjonalności



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1