Nieaktualne siły w dziale lekcje
-> Bugi

#1: Nieaktualne siły w dziale lekcje Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 5:08 pm
    ----
Wydaje mi sie, iz trzeba to poprawic, gdyz to troche razi jesli przy np. Tommelu jest sila 10 kyu Puszczający oczko albo przy zefciu 11 kyu itd Uśmiech

#2:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 5:18 pm
    ----
Jest tam też podany adres, na który trzeba przesyłać wszelkie korekty.

#3:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 8:22 pm
    ----
Onegdaj dostałem od admina iag maila z zapytaniem co z tym zrobić. Oczywiście odpowiedziałem jasno i szczegółowo, jakie zmiany należy poczynić. Rezultatu brak.

#4:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 8:59 pm
    ----
Proszę mi przesłać informacje jakie poprawić a zmienię to...

Zresztą dział Lekcje wkrótce (po środzie) będzie (mam nadzieje) przeorganizowany.

#5:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 9:18 pm
    ----
Hm, jakaś inna forma? Mniej hmm statyczna?
Dotychczas nie zauważyłem zbytniego zainteresowania, od ładnego pół roku (może dłużej?) nie zgłosił się był do mnie nikt chcący się czegoś nauczyć..

#6:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Pn lut 13, 2005 10:01 pm
    ----
Tommell wrote:
Hm, jakaś inna forma? Mniej hmm statyczna?
Dotychczas nie zauważyłem zbytniego zainteresowania, od ładnego pół roku (może dłużej?) nie zgłosił się był do mnie nikt chcący się czegoś nauczyć..

Powiedzmy, że chcę zrobić formę czesciej odwiedzana. Beda w niej rowniez informacje o wykladach, dostep do skomentowanych partii i inne... ale to jeszcze kilka dni... wszystko w swoim czasie...

#7:  Autor: ZiperSkąd jesteś: Wrocław PisanieNadesłano: Pn lut 14, 2005 12:18 am
    ----
Mam pewną propozycję odnośnie działu Lekcje.
Brak nowych chętnych do nauki mógł być spowodowany tym, że te ogłoszenia wisiały już dłuugi czas i nie wiadomo było nic odnośnie ich aktualności. Mogło to odstraszyć niektórych. Sądzę, że pomocne może być zautomatyzowanie działu "Nauczyciele" i pozwolenie każdemu chętnemu dodać swoje zgłoszenie, usunąć je, czy zmodyfikować informacje na temat warunków lekcji czy siły gry. Dział ten byłby wtedy zawsze aktualny.
Wiem, że łatwo napisać to co napisałem, a wykonanie tego jest trudniejsze ale skoro udało się stworzyć automatyczny system rozliczania ligi, to z tym też nie powinno być problemu. Uśmiech



-> Bugi

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1