Czego słuchają GOiści??
-> Forum ogólne

#1: Czego słuchają GOiści?? Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 3:39 pm
    ----
Chciałbym przeprowadzic sande dotyczacą tego czy GOiści słuchja muzyki podczas grania w GO (oczywiście w necie bo watpie zeby ktoś słuchał grajac na realu - to było by poprostu nieładne) a jezeli tak to czego?? Wogole jaki jest wasz stosunek do takiego połączenia.
Wyniki tej sondy sa mi potrzebne do badań nad środowiskiem naturalnym GOistów w Polsce Wykrzyknik Wesoły

#2:  Autor: fanSkąd jesteś: Toruń PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 6:50 pm
    ----
Przy grach poważnych - całkowita cisza (no może za wyjątkiem miłego odgłosu wiatraczka). Przy tych mniej poważnych dowolnie.

#3:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Pt marca 25, 2005 7:34 pm
    ----
proponuje zrobic ankiete, bedzie wygodniej i na pewno sie wiecej dowiesz, bo niektorzy sa niesmiali i nie wypowiedza sie otwarcie Bardzo szczęśliwy

#4:  Autor: foitekSkąd jesteś: opolskie PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 1:14 am
    ----
ja lubie jazz do grania w go Uśmiech

#5:  Autor: MiltenSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 1:17 am
    ----
Ja na ogół jak gram to słucham tego co akurat leci u mnie w winamipe czyli tego co leci cały czas (słucham przede wszystkim rocku i ciężkiej muzyki)
Czasami jak chce bardziej się skupić to ściszam albo nawet całkiem wyłączam ale to juz przy jakis poważniejszych partiach.
No i przy wykłądach głosowych wyłączam muzyke Puszczający oczko

#6:  Autor: ScateeSkąd jesteś: Łuków PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:13 am
    ----
Ja zwykle odpalam sobie radyjko (www.radio94.pl/radio.html). W ciszy grac nie lubie bo mnie irytuje odglos wiatraczka Uśmiech

#7:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:23 am
    ----
Polkolordek wrote:
proponuje zrobic ankiete, bedzie wygodniej i na pewno sie wiecej dowiesz, bo niektorzy sa niesmiali i nie wypowiedza sie otwarcie Bardzo szczęśliwy
nie miałem pomysłu jak ma ta onkieta wygladac. Zreszta tak jest prosciej i Kazdy moze sie wypowiedziec jak chce...

#8:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 11:54 am
    ----
ja słucham często gothicu oraz wszelkiego rodzaju metalku : Testament & Sinister ROX ^__^

#9:  Autor: MandosSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:11 pm
    ----
Nexo wrote:
ja słucham często gothicu oraz wszelkiego rodzaju metalku : Testament & Sinister ROX ^__^
To by wiele tłumaczyło Wesoły

#10:  Autor: beneritSkąd jesteś: Gdańsk PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:19 pm
    ----
Ja w zależności od tego co słucham tak gram...
A wybieram z Metalu (glownie gothic, power), Klasycznej, oraz progresywnego rocka (Riverside i inni). Czyli generalnie to co lubie...

Jak chcę się bić włączam Rammstein... Uśmiech

#11:  Autor: ShaaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:34 pm
    ----
A ja nie gram przy muzyce, chyba że totalnie mi nie zależy na wyniku ;) Muzyki słucham w czasie reviewsów.

#12:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 3:39 pm
    ----
no to ja powiem, ze czasami slucham techno jak gram, ale najczesciej przy blitzach Bardzo szczęśliwy

#13:  Autor: RadziolSkąd jesteś: Tychy PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 4:25 pm
    ----
a ja slucham radio Uśmiech

#14:  Autor: MorF3usSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:53 pm
    ----
Jaki ze mnie cwaniak zarzuciłem temat a sam sie nie wypowiedziałem. Ja oczywiscie słucham muzy jak gram i przewaznie jest to albo jakis rock lub metal ale najchetniej jakis gothick bo przy nim sie najlepiej skupiam. Czy słuchanie dobrze robi na wyniki?? NIE. Ale nie potrafie przed kompem siedziec i muzy nie sluchac. Wole przegrac niz grac w ciszy Wesoły

#15:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 6:57 pm
    ----
akademia.go.art.pl/ind...opic&t=390



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1