O ile sobie przypominam...
-> Forum ogólne

#1: O ile sobie przypominam... Autor: prebus PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 2:33 am
    ----
Napisalem pierwsza wersje dekalogu ale ona zniknela. Chciałem ja poprawic poniewaz zauwazylem blędy. Napisalem wiec kolejny ostateczny moj dekalog gry go.

Powodem tego pisania dekalogu jest rozmowa w pokoju polskim na ten temat. Benerit chcial spisac tę rozmowe i umiescic na forum.

Ja proponuje by napisac tez Księgę Rodzaju - na pewno znacie tego typu zarty ?


Ostatnio zmienił(a) prebus dnia Śr May 07, 2008 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

#2:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:19 pm
    ----
Uwazam ze takie zarty sa niesmaczne i moga być dla niektórych obraźliwe. Póki to ja moderuję to forum nie zgodzę się na nawet potencjalne obrażanie innych graczy. 10 przykazań Benerita jest ok - tam nie ma żadnych religijnych odniesień. Twoje płody nie mają tej jakości.

#3:  Autor: PolkolordekSkąd jesteś: Gdansk PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:31 pm
    ----
Dziekuje Ci bardzo dede za interwencje.

#4:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 5:34 pm
    ----
A co z moim tekstem z rozrywki?? Jeśłi chcecie go usunąć, to proszę mnie poinformować, bo nie zrobiłem kopii. Sam jednak jestem dość wierzący i nie widzę w nim nic złego.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1