Wątki natury religijnej
-> Forum ogólne

#1:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 6:22 pm
    ----
Może dajcie sobie spokój z tymi wątkami natury religijnej, bo jakiś Franek czy inny Andrzej wykorzystają to jako kolejne naboje w walce z 'sektą goistów' Uśmiech

#2:  Autor: zefciuSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 6:50 pm
    ----
A czy musimy się dawać ograniczać idiotom i oszołomom?? Jakbym przy każdym kroku się zastanawiał, co o mnie ludzie pokroju FK pomyślą, to pewnie w ogóle bym nie wstawał z łóżka.

#3:  Autor: ShaaSkąd jesteś: Kraków PisanieNadesłano: Sb marca 26, 2005 9:42 pm
    ----
Nie zauważam tu naruszania czyichkolwiek uczuć religijnych. Ludzie, nie dajcież się zwariować :/

#4:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2005 2:14 pm
    ----
marcin wrote:
Może dajcie sobie spokój z tymi wątkami natury religijnej, bo jakiś Franek czy inny Andrzej wykorzystają to jako kolejne naboje w walce z 'sektą goistów' Uśmiech

Czyli ulegać rojeniom trolli? Mi to nie odpowiada. Liczę za to, że osoby których dobra osobiste zostały naruszone przez w/w zdecydują się pociągnąć ich do odpowiedzialności.

#5:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2005 2:22 pm
    ----
zefciu wrote:
A czy musimy się dawać ograniczać idiotom i oszołomom??

Bardzo proszę o odrobinę kultury i powściąganie języka. Po co obrażasz innych szanownych czytelników internetu? Bardzo szczęśliwy
Możesz wprawdzie nie zgadzać się z ich oceną rzeczywistości i ich urojeniami, ale nie musisz odnosić się do nich w tak obraźliwy sposób.

Bardzo szczęśliwy :D Bardzo szczęśliwy :D

Quote::
Czyli ulegać rojeniom trolli?

To akurat nie są rojenia trolli, tylko zwykłych ludzi. Serio, słyszałem o takich przypadkach.

#6:  Autor: johnkellySkąd jesteś: Ożarów Mazowiecki PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2005 2:59 pm
    ----
marcin wrote:
To akurat nie są rojenia trolli, tylko zwykłych ludzi. Serio, słyszałem o takich przypadkach.

Moherowe berety? Tak jakby również poza sferą zainteresowań. Mnie naprawdę guzik obchodzą czyjeś rojenia nawet jeśli są to rojenia "zwykłego" człowieka. (Pewnie się różnimy w definicji słowa "zwykły" bo taki kojarzy mi się z "przeciętny" a przeciętny człowiek ma raczej neutralny stosunek do rzeczy typu go.)

Maciej Różalski - aktywny członek sekt anime, mangi, gier fabularnych, karcianych, bitewnych, bractwa rycerskiego oraz go. Kiedyś też grywałem w szachy ale porzuciłem tę sektę ponieważ nie daje nirwany. ;P

#7:  Autor: dedeSkąd jesteś: Trojmiasto PisanieNadesłano: Pn marca 27, 2005 5:20 pm
    ----
Tak naprawdę rzecz nie idzie w tworzeniu amunicji dla trolli - oni zawsze sobie coś znajdą. W go grają ludzie o różnych poglądach religijnych, politycznych, ekonomicznych. Uszanujmy te różnice pisząc na tym forum. Go jest neutralne względem tych często bolesnych podziałów i moim zdaiem nie należy ich tu przenosić. Czyli - goiści różnych religii/partii/związków zawodowych itd łączcie się. Bardzo szczęśliwy Rzecz jest ogólniejsza i nie dotyczy kwestii religijnych czy trolli ale myślenia o tych, którzy czytają Wasze posty.
Pisząc na tym forum spróbujcie wczuć się w rolę ojca 7latka, który chce nauczyć syna grać w go i szuka materiałów (mam na myśli że ojciec ma 7 letniego syna a nie że sam ma 7 lat Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy ). Czy to, co piszesz, można pokazać takiemu 7latkowi? Jeśli nie, to nie pisz tego na tym forum. Zawsze przecież możesz założyć własne, wg innych reguł. Ale jeśli mimo wszystko to zrobisz, ja jako moderator wykasuję Twój post. Chciałbym przy tym przypomnieć, że jestem odpowiedzialny jedynie za forum ogólne. Nie wiem jakie zasady przyjęli inni moderatorzy.

#8:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pt kwiet 15, 2005 7:48 pm
    ----
dede wrote:
W go grają ludzie o różnych poglądach religijnych, politycznych, ekonomicznych. Uszanujmy te różnice pisząc na tym forum. Go jest neutralne względem tych często bolesnych podziałów i moim zdaiem nie należy ich tu przenosić. Czyli - goiści różnych religii/partii/związków zawodowych itd łączcie się. Bardzo szczęśliwy Rzecz jest ogólniejsza i nie dotyczy kwestii religijnych czy trolli ale myślenia o tych, którzy czytają Wasze posty.
Pisząc na tym forum spróbujcie wczuć się w rolę ojca 7latka, który chce nauczyć syna grać w go i szuka materiałów (mam na myśli że ojciec ma 7 letniego syna a nie że sam ma 7 lat Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy ). Czy to, co piszesz, można pokazać takiemu 7latkowi? Jeśli nie, to nie pisz tego na tym forum. Zawsze przecież możesz założyć własne, wg innych reguł. Ale jeśli mimo wszystko to zrobisz, ja jako moderator wykasuję Twój post. Chciałbym przy tym przypomnieć, że jestem odpowiedzialny jedynie za forum ogólne. Nie wiem jakie zasady przyjęli inni moderatorzy.

Nie bardzo rozumiem, dlaczego pokazanie siedmiolatkowi postu na forum o go, w którym jest coś napisane o religii miałoby być dla niego szkodliwe.

Muszę przyznać, że mój pierwszy post w tym wątku nie był przemyślany, zresztą ten uśmieszek, jaki dałem na końcu zdania sugeruje, by nie brać tego nazbyt poważnie. A jednak wszyscy potraktowali mnie dość serio.

Uważam, że religia jest ważną częścią kultury. Go także jest częścią kultury. Oczywiste jest, że w pewnym punkcie pojawią się pytania o części wspólne i różnice i to pytania zupełnie zasadne. Forum IAG jest dla części ludzi jedynym sposobem komunikacji ze środowiskiem, więc trudno ich odesłać na listę go-l (istniejącą w innych celach) czy na prgg. Nie sądzę też, żeby sens miało wydzielanie osobnego forum pt. go a religie, ten temat byłby zbyt wąski. Chyba więc powinniśmy pozwolić ludziom na dyskusje w ogólnych ramach wytyczonych zasadami panującymi na forum.



-> Forum ogólne

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Strona 1 z 1