Hikaru - postacie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#16:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Sb May 03, 2003 10:22 pm
    ----
pograsz troche i bedziesz lepsza :>

dziwi mnie ten kompleks nizszosci wsord poczatkujacych Smutny

przyklad:

kiedys weszedł jakis 25kyu na aurore i napisal : "chce ktos ze mna zagrac gwarantuje ze wygra wysoka iloscia punktow"

osobiscie takie haslo mnie odrazu odrzuca

jak to jest w jednym tekscie na go.art.pl ze kazdy nasz przeciwnik jest naszym nauczycielem poniewaz go to gra nieskonczonych mozliwosci(przesadzam ale 10 do 780 to chyba dla czlowieka nieskonczonosc Puszczający oczko ) tak wiec nigdy nie zagramy takiej samej gry dwa razy by pozwolic sobie na niedocenianie przeciwnika.

#17:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:21 am
    ----
A moze ci poczatkujacy sa po prostu skromni? Albo wiedza, ze sa slabi i realnie oceniaja mozliwosci? Gdyby bylo na odwrot mowilbys, ze "poczatkujacy sie wywyzszaja a powinni sie ukorzyc przed lepszymi".

#18:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:54 am
    ----
A czemu tak mało głosów na Akirę?? Wstrząśnięty Touya rules 8)! chociaż i tak ciężko jest mi się zdecydowac w tej sondzie ><'
Do Nexo i Tommell'a: ale filozoficzne teksty piszecie Puszczający oczko Ja jestem BARDZO początkująca i nie czuję się ani skromna ani nie wpadam w samozachwyt Uśmiech (czasami tylko rzucam klawiaturą przez okno, kiedy przegrywam...ekhm)

#19:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 12:57 am
    ----
Nie musza sie korzyć, nie muszą się wywyższać, wystarczy, że będą grać najlepiej jak umieją i nikt nie będzie o to miał do nich pretensji 8). Mnie osobiście trochę razi, gdy przeciwnik co pięć minut powtarza jaki to on jest słaby i że przeprasza i że w ogóle to powinienem grać z nim inaczej itp. niezależnie od tego czy ma 25 kyu czy 1 kyu.

#20:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:30 am
    ----
No wiesz mistrzu, jak grasz z 1k to raczej tak juz nie mowi, w koncu sam masz taka sile, to i gra miedzy wami bylaby rowna :}

#21:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 1:58 pm
    ----
...a może następnym razem jednak powinnam zacząć grę slowami - stawaj na goban i uważaj co robisz! Bo zmienię twoje kamienie w piach i żwir, goban w drzazgi, a ciebie w zimnego trupa! Howgh!

...wolę już przegrywać niż się tak wygłupiać Puszczający oczko

Quote::
dziwi mnie ten kompleks nizszosci wsord poczatkujacych
u mnie to nie jest kompleks niższośći, tylko 23 kyu od prawie 4 miesięcy Fajny howgh Fajny

#22:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 2:34 pm
    ----
a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący

#23:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 4:06 pm
    ----
method wrote:
a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący
No lol Uśmiech

asumi wrote:
wolę już przegrywać niż się tak wygłupiać Puszczający oczko
A czemu by nie? Puszczający oczko W końcu wystarczy człowieka przestraszyć i od razu będzie trząsł się...znaczy się grał jak osika Drwiący Tak np.: było z Isumi Uśmiech

#24:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:01 pm
    ----
method wrote:
a dlaczego nie mozna zaglosowac na tego typa, ktorego ja mam jako avatar ? to moj ulubieniec Drwiący
Nie mozna, bo on jest be, i wystepuje tylko we wspomnieniach, i oszukuje, i w ogole zly, i nie powinno sie go nasladowac, i Sai go nie lubi, i przez niego Sai sie zabil, i nie znamy jego imienia :}

#25:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:33 pm
    ----
swietoszki, ja obstaje przy swoim to moj ulubieniec i koniec, pewnie dlatego, ze jest zly i jest odludkiem Drwiący

#26:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 5:36 pm
    ----
a poza tym, gdyby nie ten gość, Sai nie zabiłby się, nie wszedłby w Tourajirou i co ?!?! i ani nie mielibysmy Shuusaku, ani Hikaru ....


lol

#27:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 04, 2003 7:28 pm
    ----
Co, teoria spiskowa dziejow, co? A zydzi i masoni rzadza swiatem? :}
Rownie dobrze moznaby bylo slawic pradziadka Sai, bo gdyby nie spolodzil dziadka Sai, to nie byloby ani Sai, ani Shuusaku ani Shindou, co? (dziwne, ze wszystko zaczyna sie na "s" :})

#28:  Autor: SayakaSkąd jesteś: Poznan PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 5:15 pm
    ----
Toya Akira jest najlepszy...Zawsze mi go bylo zal(: Tzn..jestem przy 4tym tomie, więc zawsze moze się duzo zmienic, ale fakt faktem(:
method<--o, o:D Powinniscie Temu_zlemu dziekowac^_^

#29:  Autor: AnakoSkąd jesteś: z Warszawy :D PisanieNadesłano: Pn May 05, 2003 11:42 pm
    ----
Sayaka - absolutnie popieram Bardzo szczęśliwy I nic się tutaj nie zmieni, a nawet jeszcze polepszy Puszczający oczko Touya rules! ^^

A Wy, chłopcy, to nie kłóćcie się, bo przecież wiadomo, że gdyby nie Hotta Yumi i Obata Takeshi, to by w ogóle tego wątku na Forum nie było Drwiący

#30:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Śr May 07, 2003 7:34 pm
    ----
Sai najleszpy !!! ludzie , co ja musze zrobic zeby wam przemowic do rozsadku ? Puszczający oczko moze do kazdego po keli przyjade do domu i bede stosowal zasade sekty, wezme 50 osob ktore beda mowily ze Sai jest najleszy i wy tez jego poprzecie Fajny niezly pomysl Puszczający oczko



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 2 z 4