Hikaru - postacie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#1: Hikaru - postacie Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 7:06 pm
    ----
Na poczatek mala ankieta.

Ostatnio zmienił(a) Piotrek dnia Pt May 02, 2003 2:59 pm, w całości zmieniany 2 razy

#2:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 7:43 pm
    ----
oczywiscie ze Nase nie wiem czemu jej w ankiecie nie ma Bardzo szczęśliwy

#3:  Autor: marcinSkąd jesteś: Poznań PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 8:28 pm
    ----
Akari!!!

#4:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 8:39 pm
    ----
Kaga!!! Fajny

#5:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 8:46 pm
    ----
Kaga mial byc, ale go nie dalem Zakłopotany
Prosze aby brac udzial w sondzie, jezeli chcecie to mozecie dawac uzasadnienie dlaczego ta osoba.

Ja zaglosowalem na Sai'a. Jest moja ulubiona postacia, fajnie wyglada, fajnie gada i dobrze gra w Go Puszczający oczko

#6:  Autor: ketchupSkąd jesteś: Warszawa PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 9:05 pm
    ----
Dodaj Kage to zaglosuje Puszczający oczko

#7:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 9:09 pm
    ----
Nie moglem juz dodac wiecej opcji wiec zmienilem Ochi na Kage !!
Rozsierdzony

#8:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 9:36 pm
    ----
<mode happy smile on>

zmien Ogate z Nase Ogata jest brzydki a Nase piekna Bardzo szczęśliwy :PPPPP

pozatym troche za slabo odrobiles zadanie domowe

<mode happy smile off>

Nase jest the best bo jest insei napewno nasteopnym razem bedzie pro Bardzo szczęśliwy
a hikaru sie skoncyzlo to moze teraz wydaja Nase no Go Bardzo szczęśliwy

#9:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz May 01, 2003 10:12 pm
    ----
Taaak, Nase jest najsliczniesza :} I nie wiem, czemu jej tu nie ma, musialem na Akire zaglosowac.. :}

#10:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 3:01 pm
    ----
Juz zmienilem Ogate na Nase, Tomell nie musiales zaglosowac na Akire, mogles dac inna postac lub poczekac az zmienie Rozsierdzony

#11:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 4:22 pm
    ----
A tak wlasciwe, to czemu niektorych nazywasz po imieniu ("Hikaru"), niektorych po nazwisku ("Ogata") a niektorych po imieniu i nazwisku ("Touya Akira") ?

#12:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 6:57 pm
    ----
Touya jest dwoch (akira i koyo) wiec musialem tak napisac, na shindou wszyscy mowia hikaru wiec tak napisalem (a pozatym lepiej brzmi), do Ogaty wszyscy mowia "ogata-sensei" wiec napisalem ogata Puszczający oczko

#13:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 7:46 pm
    ----
hihi, a ja mam nick=imię Nase Rozsierdzony (....tak mała dygresja nie na temat... Puszczający oczko )

#14:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pt May 02, 2003 10:23 pm
    ----
dlatego tak dobrze grasz Bardzo szczęśliwy

#15:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Sb May 03, 2003 9:55 pm
    ----
Zawstydzony Miszczu, nie mogę się równać z tobą Puszczający oczko



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 1 z 4