Hikaru - postacie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
-> Manga & Anime

#31:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 2:21 pm
    ----
Anako wrote:
A Wy, chłopcy, to nie kłóćcie się, bo przecież wiadomo, że gdyby nie Hotta Yumi i Obata Takeshi, to by w ogóle tego wątku na Forum nie było Drwiący
A przede wszystkim gdyby nie bylo Umezawa Yukari sensei :} Go Go IGO Drwiący
Piotrek wrote:
Sai najleszpy !!! ludzie , co ja musze zrobic zeby wam przemowic do rozsadku ? Puszczający oczko moze do kazdego po keli przyjade do domu i bede stosowal zasade sekty, wezme 50 osob ktore beda mowily ze Sai jest najleszy i wy tez jego poprzecie Fajny niezly pomysl Puszczający oczko
Boski, ale w moim przypadku poskutkuje dopiero, jak bedziesz mowil, ze Sai jest najlepszA Drwiący Jak nie, to Touya :}

#32:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 9:46 pm
    ----
hm wy dalej swoje ja juz wam powiedzialem ze Nase jest najlepsza :> tak grac jak ona nikt nie umie :]

a zadnych ceremonii nie mam zamiar robic niewierni po smierci dostana odpowiednia kare za niedowiarstwo Rozsierdzony

#33:  Autor: PiotrekSkąd jesteś: Chocianów PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 10:14 pm
    ----
oj nexo nexo, ja wiem kto gra lepiej od Nase w Go, tym kims jest SAI !!! Fajny

#34:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Cz May 08, 2003 10:50 pm
    ----
Typowe podejscie.
Nie zgadzam sie.
Sai nei jest najlepszy.
Najlepszy jest ..........

#35:  Autor: asumi PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 12:39 pm
    ----
...Ko Yongha Bardzo szczęśliwy

#36:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pt May 09, 2003 3:26 pm
    ----
A Moze An Taeson? :} Korea no Kurata Atsushi :}

#37:  Autor: NexoSkąd jesteś: Radzionków PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 12:55 pm
    ----
nie chodzi o wygranie parti czy sile chodzi o styl jakim sie gra Puszczający oczko

#38:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 4:15 pm
    ----
Taak, styl najlepszy ma Yashiro :} Go-go w pierwszym ruchu :}

#39:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 4:57 pm
    ----
tak, a hikaru wcale nie gorszy - tengen w drugim Drwiący

#40:  Autor: methodSkąd jesteś: Łódź PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 5:07 pm
    ----
nie zapominajcie ze to tylko bajka Bardzo szczęśliwy

#41:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 9:00 pm
    ----
A tam bajka, Umezawa Yukari sensei przy niej pracowala! :} Go Go Igo! :}

#42:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 10:02 pm
    ----
method wrote:
nie zapominajcie ze to tylko bajka Bardzo szczęśliwy
A nie zapomnij ze gry w hikaru sa wziete z gier prawdziwych pro (przynajmniej 90% Drwiący Sa nawet strony z sgf'ami do sciagniecia.

Ostatnio znalazlem gre Hikaru - Ko Yongsha. Skomentowana !!! Drwiący

Szukajcie a znajdziecie

#43:  Autor: TommellSkąd jesteś: Police PisanieNadesłano: Pn May 11, 2003 10:06 pm
    ----
Tia, na kgs'ie rozgrywano bodajze.. :} Ale nie widzialem, tylko z newsow na pewnej stronie wiem..

#44:  Autor: yoszSkąd jesteś: Suwałki, Olsztyn, Warszawa PisanieNadesłano: Pn May 12, 2003 12:50 am
    ----
Tommell wrote:
Tia, na kgs'ie rozgrywano bodajze.. :}

Akurat sgf'a znalazlem wczesniej niz byla ta partia rozgrywana na kgsie Drwiący Po prostu jakis 9p skomentowal gre innych pro =)

#45: to znowu jaaaaaaaaaa :):):) Autor: SlagoSkąd jesteś: z Warszawy PisanieNadesłano: Cz sierp 07, 2003 4:19 am
    ----
Niewiem dlaczego nikt nie zagłosował na Mitani'ego, jest on moją ulubioną postacią wiec na niego oddałem głos.



pozdrawiam.



-> Manga & Anime

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny  :| |:
Strona 3 z 4